Ana Sayfa Etiketler Başlıyor

Etiket: başlıyor

Antalya-Girne arası gemi seferleri başlıyor

KKTC TURİZM VE ÇEVRE BAKANI FİKRİ ATAOĞLU, ANTALYA GAZETECİLER CEMİYETİ’Nİ ZİYARET EDEREK, BAŞKAN MEVLÜT YENİ VE YÖNETİM KURULU İLE BİR ARAYA GELDİ.

Seydişehir 2. Kitap Günleri başlıyor

SEYDİŞEHİR BELEDİYESİ TARAFINDAN DÜZENLENECEK OLAN “SEYDİŞEHİR 2. KİTAP GÜNLERİ” 16-22 NİSAN TARİHLERİ ARASINDA BAŞLAYACAK.

Yağlı tohumlu bitkiler fark ödemesi yarın akşam başlıyor

AK PARTİ AYDIN MİLLETVEKİLİ MEHMET ERDEM, AYDINLI ÇİFTÇİLERE YAĞLI TOHUMLU BİTKİLER FARK ÖDEMELERİNİN YARIN AKŞAM BAŞLAYACAĞINI MÜJDELEDİ.

AÜ Havacılık ve Uçuş Eğitimlerine başlıyor

AKDENİZ ÜNİVERSİTESİ (AÜ) BÜNYESİNDE 2017 YILINDA KURULAN HAVACILIK UYGULAMA VE ARAŞTIRMA MERKEZİ (AKHUMER) İLE I-LİNE HAVACILIK LTD. ŞTİ. ARASINDA, HAVACILIK VE UÇUŞ EĞİTİMLERİ KONUSUNDA İŞBİRLİĞİ PROTOKOLÜ İMZALANDI.

İstanbullular sabah sporları ile güne zinde başlıyor

İSTANBUL BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ, 30 İLÇEDE 35 NOKTADA HER SABAH 07.00-09.00 SAATLERİ ARASINDA VATANDAŞLARA ÜCRETSİZ SABAH SPORU HİZMETİ VERİYOR. UZMAN EĞİTMENLER EŞLİĞİNDE YAPTIRILAN SABAH SPORUNA HAVALARIN ISINMAYA BAŞLAMASI İLE BİRLİKTE KATILIM HER GEÇEN GÜN ARTIYOR.

KARGEM’de kayıtlar başlıyor

KARŞIYAKALI ÇOCUK VE GENÇLERE EĞİTİM DESTEĞİ SAĞLAYAN KARŞIYAKA BELEDİYESİ GENÇLİK EĞİTİM MERKEZİ (KARGEM), 2018-2019 ÖĞRETİM YILI İÇİN BAŞVURULARI KABUL ETMEYE BAŞLIYOR.

Euroasia Airshow Antalya’da başlıyor

TİCARİ VE ASKERİ HAVACILIK SEKTÖRÜNÜN GLOBAL VE BÖLGESEL OYUNCULARI ANTALYA’DA DÜZENLENECEK OLAN EUROASİA AİRSHOW FUARI’NDA BİR ARAYA GELİYOR.

Samsun-Suudi Arabistan direkt uçuşları yakında başlıyor

SAMSUN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANI YUSUF ZİYA YILMAZ SAMSUN İLE SUUDİ ARABİSTAN ARASINDA TİCARİ VE TURİSTİK FAALİYETLERİN VE DİREKT UÇUŞLARIN BAŞLATILMASI İÇİN FİKİR ALIŞVERİŞİNDE BULUNMAK ÜZERE SAMSUN’DA BULUNAN ARABİSTANLI TURİZM ACENTELERİ TEMSİLCİLERİ İLE BİR ARAYA GELDİ.

Katı atık tesisi için ihale süreci başlıyor

VAN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ’NİN KATI ATIK TESİSİ İÇİN İHALE SÜRECİ BAŞLIYOR. İHALE ŞARTNAMESİ YARIN ASKIYA ÇIKIYOR.

“Benim Komşum Tiyatro” ikinci dönemine başlıyor

KADIKÖY BELEDİYESİ VE KADIKÖY TİYATROLAR PLATFORMU İŞBİRLİĞİYLE GERÇEKLEŞEN “BENİM KOMŞUM TİYATRO” PROJESİNİN İKİNCİ DÖNEMİ 16 NİSAN’DA BAŞLIYOR.

Ereğli’de kentsel dönüşüm alanında yıkımlar başlıyor

EREĞLİ BELEDİYESİ, KENTSEL DÖNÜŞÜM ALANLARINDAKİ METRUK BİNALARIN YIKIMINA BAŞLADI.

HESTOUREX Dünya Sağlık, Spor ve Alternatif Turizm Kongre ve Fuarı başlıyor

ANTALYA’DA 5-8 NİSAN’DA CUMHURBAŞKANLIĞI HİMAYESİNDE DÜZENLENECEK OLAN HESTOUREX DÜNYA SAĞLIK, SPOR VE ALTERNATİF TURİZM KONGRE VE FUARI’NIN BU YIL İKİNCİSİ ANTALYA ANFAŞ FUAR MERKEZİ’NDE GERÇEKLEŞECEK.

Dikkat Atölyesi’nde yeni dönem kayıtları başlıyor

SAKARYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ AİLE VE ÇOCUK HİZMETLERİ ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ TARAFINDAN ÇOCUKLARIN DİKKAT DAĞINIKLIĞINI ÖNLEYEN ‘DİKKAT ATÖLYESİ’NDE YENİ DÖNEM BAŞVURULARI BAŞLIYOR.

2018 yılı genç çiftçi destek başvuruları başlıyor

2018 YILI GENÇ ÇİFTÇİLERİN DESTEKLENECEĞİ BAŞVURULARININ 2 NİSAN TARİHİNDE BAŞLAYACAĞI AÇIKLANDI

6. Dağ Bisikleti Maratonu başlıyor

ANTALYA’NIN MANAVGAT İLÇESİ’NDE 6’CISI DÜZENLENECEK OLAN DAĞ BİSİKLETİ MARATONU’NUN TANITIM TOPLANTISI GERÇEKLEŞTİRİLECEK

Hisarcık’ta Genç Çiftçi projesi başvuruları başlıyor

HİSARCIK’TA 2018 YILI GENÇ ÇİFTÇİ PROJESİ BAŞVURULARI BAŞLIYOR

Kırışıklıklar boyunda başlıyor

PLASTİK, REKONSTRÜKTİF VE ESTETİK CERRAHİ UZMANI OP. DR. BURAK TÜRKYILMAZ, BOYUN GERME AMELİYATI HAKKINDA AÇIKLAMALARDA BULUNDU.

Bismil’de Genç Çiftçi Projesi başvuruları başlıyor

DİYARBAKIR’IN BİSMİL İLÇE GIDA TARIM VE HAYVANCILIK MÜDÜRÜ REMZİ ÇEKİÇ, KIRSAL KALKINMA DESTEKLERİ KAPSAMINDA GENÇ ÇİFTÇİ PROJELERİNİN DESTEKLENMESİ HAKKINDA TEBLİĞİN RESMİ GAZETEDE YAYIMLANARAK YÜRÜRLÜĞE GİRDİĞİNİ BELİRTEREK, GENÇ ÇİFTÇİ PROJELERİ İÇİN BAŞVURULARIN 2 NİSAN 2018 PAZARTESİ GÜNÜ BAŞLAYACAĞINI KAYDETTİ.

Çankaya’da “Başkanla Yüz Yüze” programı başlıyor

ÇANKAYA BELEDİYE BAŞKANI ALPER TAŞDELEN, MAHALLE TOPLANTILARIYLA ÇANKAYALILARA HİZMET VE PROJELERİNİ ANLATACAK, ONLARIN DA TALEPLERİNİ DİNLEYECEK.

CEO Haber Trend

CEO Haber Güncel