Ana Sayfa Etiketler Haftası

Etiket: Haftası

Kanser Haftası nedeniyle etkinlikler düzenlendi

BALIKESİ’İN EDREMİT İLÇESİNDE KANSER ERKEN TEŞHİS TARAMA VE EĞİTİM MERKEZİ (KETEM) TARAFINDAN KANSER HAFTASI NEDİYLE BU HASTALIĞA KARŞI FARKINDALIK OLUŞTURMAK İÇİN ETKİNLİKLER DÜZENLENDİ.

Milas’ta Polis Haftası etkinlikleri

TÜRK POLİS TEŞKİLATI 173 YAŞINDA

Sivas Altınyayla İlçe Emniyet Amirliği Türk Polis Teşkilatının kuruluşunun 173. yıl...

SİVAS ALTINYAYLA İLÇE EMNİYET AMİRLİĞİ TÜRK POLİS TEŞKİLATININ KURULUŞUNUN 173. YIL DÖNÜMÜ VE POLİS HAFTASI NEDENİYLE MEVLİD-İ ŞERİF OKUTTU.

Başkan Başkapan’dan Polis haftası mesajı

MİLLİYETÇİ HAREKET PARTİSİ İSPİR İLÇE BAŞKANI SALİH BAŞKAPAN, POLİS TEŞKİLATININ 173. YIL DÖNÜMÜ DOLAYISIYLA KUTLAMA MESAJI YAYINLADI.

Karaman’da ‘Polis Haftası’ kutlamaları

TÜRK POLİS TEŞKİLATI’NIN 173. KURULUŞ YILDÖNÜMÜ KARAMAN’DA DÜZENLENEN ÇEŞİTLİ ETKİNLİKLERLE KUTLANIYOR.

Polis Haftası etkinlikleri Mevlit programı ile başladı

POLİS TEŞKİLATININ KURULUŞUNUN 173. KURULUŞ YILDÖNÜMÜ ETKİNLİKLERİ POSOF İLÇE EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ’NCE OKUTULAN MEVLİT PROGRAMI İLE BAŞLADI.

Muradiye’de “10 Nisan Polis Haftası” etkinlikleri

10 NİSAN POLİS GÜNÜ ETKİNLİKLERİ

Sason’da Polis Haftası etkinlikleri

BATMAN’IN SASON İLÇESİNDE TÜRK POLİS TEŞKİLATININ 173. KURULUŞ YILDÖNÜMÜ ETKİNLİKLERİ KAPSAMINDA İLÇE EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ PERSONELLERİ, UMURLU VE ÇİLEKLİ İLK VE ORTAOKULLARINI ZİYARET ETTİ.

Polis haftası dolayısıyla bisiklet yarışması yapıldı

İL EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ TARAFINDAN POLİS HAFTASI DOLAYISIYLA BİSİKLET YARIŞI DÜZENLENDİ

Sinop’ta Polis Haftası

SİNOP’TA POLİS HAFTASI

Karataş’tan Polis Haftası mesajı

MİLLİYETÇİ HAREKET PARTİSİ İL BAŞKANI NAİM KARATAŞ

Acıbadem Adana Hastanesi’nde Kanser Haftası etkinliği

ACIBADEM ADANA HASTANESİ’NDE KANSER HAFTASI DOLAYISIYLA ÇEŞİTLİ ETKİNLİKLER DÜZENLENDİ. KANSERDEN NASIL KORUNULACAĞINI VE TEDAVİ TEKNİKLERİNİ ANLATAN TIBBİ ONKOLOJİ UZMANI PROF. DR. SİNAN YAVUZ, BİR SÖYLEŞİ DÜZENLEDİ.

Akdeniz Üniversitesi’nde Kanser Haftası Etkinliği

AKDENİZ ÜNİVERSİTESİ HASTANESİ’NDE KANSER HAFTASI ETKİNLİKLERİ KAPSAMINDA “ONKOLOJİDE İMMÜNOTERAPİ VE YAN ETKİ YÖNETİMİ SEMPOZYUMU” DÜZENLENDİ.

Kütüphane Haftası SGM’de kutlandı

SAKARYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ SOSYAL GELİŞİM MERKEZİ (SGM) ÇOCUK KULÜPLERİ, KÜTÜPHANE HAFTASI’NDA OKULLARDAN GELEN ÖĞRENCİLERE EV SAHİPLİĞİ YAPTI. MİNİK ÖĞRENCİLER ARKADAŞLARIYLA KİTAP OKUMANIN AYRICALIĞINI YAŞADI.

Vali Azizoğlu’ndan Polis Haftası kutlama mesajı

ERZURUM VALİSİ SEYFETTİN AZİZOĞLU

Muradiye’de ‘Kütüphaneler Haftası’ etkinlikleri

TÜRKİYE EĞİTİM GÖNÜLLÜLERİ VAKFI (TEGV) MURADİYE ÖĞRENİM BİRİMİ TARAFINDAN “54. KÜTÜPHANE HAFTASI” ETKİNLİKLERİ KAPSAMINDA BİR DİZİ PROGRAM DÜZENLENDİ.

Cizre’de 54. Kütüphane Haftası etkinliği

ŞIRNAK’IN CİZRE İLÇESİNDE 54. KÜTÜPHANE HAFTASI ÇEŞİTLİ ETKİNLİKLERLE KUTLANDI. İLÇE HALK KÜTÜPHANESİNDE DÜZENLENEN PROGRAMDA ÇOCUK, GENÇ VE YETİŞKİN KATEGORİSİNDE EN FAZLA KİTAP OKUYANLAR ÇEYREK ALTINLA ÖDÜLLENDİRİLDİ.

Hakkari’de 54. Kütüphane haftası etkinlikleri

HAKKÂRİ VALİSİ CÜNEYİT ORHAN TOPRAK, 54. KÜTÜPHANE HAFTASI ETKİNLİKLERİ KAPSAMINDA KENDİSİNİ ZİYARET EDEN İL KÜLTÜR VE TURİZM MÜDÜRÜ İDRİS AĞACANOĞLU, İL HALK KÜTÜPHANESİ MÜDÜRÜ YÜKSEL POLAT VE BERABERİNDEKİ ÖĞRENCİLERİ MAKAMINDA KABUL ETTİ.

54. Kütüphane Haftası etkinlikleri devam ediyor

KİLİS 7 ARALIK ÜNİVERSİTESİ KÜTÜPHANE VE DOKÜMANTASYON DAİRE BAŞKANLIĞI TARAFINDAN DÜZENLENEN 54. KÜTÜPHANE HAFTASI ETKİNLİKLERİ, KİTAP OKUMA, KÖY OKULUNA YAPILAN KİTAPLIK VE KİTAP BAĞIŞI GİBİ ETKİNLİKLERLE SÜRÜYOR.

BEÜ’de 54. Kütüphane Haftası etkinlikleri sona erdi

BÜLENT ECEVİT ÜNİVERSİTESİ PROF. DR. DURMUŞ GÜNAY KÜTÜPHANESİ, 54. KÜTÜPHANE HAFTASI ETKİNLİKLERİ KAPSAMINDA İLK GÜN ÇAYCUMA MİMAR SİNAN ORTAOKULU ÖĞRETMEN VE ÖĞRENCİLERİNİ MİSAFİR ETTİ. KÜTÜPHANEYİ İNCELEYEN ÖĞRENCİLER, KÜTÜPHANE VE HİZMETLERİ HAKKINDA BİLGİ ALDI. ÖĞRENCİLERE KÜTÜPHANE VE DOKÜMANTASYON DAİRE BAŞKANI OSMAN DEMİR TARAFINDAN ÇEŞİTLİ HEDİYELER VERİLDİ.

CEO Haber Trend

CEO Haber Güncel