İNTİSAD Başkanı Av. Selahattin Par, URSİAD İstişare Toplantısına Katıldı

URSİAD İstişare toplantısı yapıldı!.

İnternasyonel Türkiye İş İnsanları Derneği (İNTİSAD) Kurucu Genel Başkanı Av. Selahattin Par, bir dizi istişarelerde bulunmak üzere iş adamları ve devlet protokolünün yer aldığı toplantıya katıldı.

Urfalı Sanayici ve İş Adamları Derneği Başkanı (URSİAD) Ömer Faruk Bahçıvan‘ın ev sahipliğinde yemekli olarak gerçekleştirilen istişare toplantısına; Hazine ve Maliye Bakan Yardımcısı Dr. Nureddin Nebati, Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Zeynel Abidin Beyazgül, Ak Parti İl Başkanı Bahattin Yıldız, Ak Parti MKYK Vildan Polat, Karaköprü Belediye Başkanı Metin Baydilli, Bozova Belediye Başkanı Suphi Aksoy, Ak Parti Haliliye İlçe Başkanı Süleyman Aksu, Urfalı Sanayici ve İş Adamları Derneği Yönetim Kurulu Üyeleri Nabi Kırmızı, Aslan Akyürek, Ahmet İpar, Kenan Altun katıldı.

Hazine ve Maliye Bakan Yardımcısı Dr. Nureddin Nebati, istişare toplantısında ülkenin ekonomik durumuma dair geldiği süreç ve önümüzdeki İstanbul seçimlerine yönelik bilgilendirmelerde bulundu.

Toplantının faydalı geçtiğini ifade eden İNTİSAD Kurucu Genel Başkanı Av. Selahattin Par, karşılıklı işbirliği ve dayanışmanın ülkenin geleceğine dair olumlu görüşlerini ifade etti.