Sequel, Doğu Avrupa’nın önde gelen uluslararası moda fuarı CPM Moscow’da!..

Sequel, son hamlesini CPM Moscow fuarına katılarak gösterdi haberinin detayını okuyabilirsiniz. Sequel Haberi CEO Haber'de!.. Okumak için tıklayınız!..
Sequel, son hamlesini CPM Moscow fuarına katılarak gösterdi.

Yıllara dayanan tekstil tecrübesinin birikimi olarak karşımıza çıkan Sequel, Doğu Avrupa’nın önde gelen uluslararası moda fuarı CPM Moscow’da!..

Özellikle bayan giyimde, ceket, etek, elbise, bluz, tulum, pantolon ve kaban gibi kıyafetleri başta Rusya ve Ukrayna olmak üzere dünyanın bir çok ülkesine ihraç eden Sequelson hamlesini CPM Moscow fuarına katılarak gösterdi.

CPM Moscow, 1.000’in üzerinde uluslararası markanın katılımıyla Doğu Avrupa’nın önde gelen uluslararası moda fuarlarından biri olarak biliniyor. Alman Igedo Company tarafından Messe Düsseldorf ve Messe Dusseldorf Moskova desteğiyle organize edilen CPM, 13 yıl içerisinde Doğu Avrupa’nın en önemli moda platformu haline geldi.

Son derece kaliteli, elit, exclusive, yeni trend, son moda kıyafetler üretmesi ile bilinen Sequel yetkilileri, fuarda yeni kreasyonlarını müşterilerine sunacaklarını ve 2019’da markalarını büyük kitleler ile bir araya getirmek için her türlü platformu kullanacaklarını açıkladılar.

2019 sezonuna hızlı giriş yapan Sequel‘in yakın zamanda web sitesini basın lansmanı ile kamuoyuna duyurması bekleniyor.