Tolga Duman: “Misyonumuz, Marka Sahiplerinin Vizyonunu Açmak!.”

İnter Patent, olarak muhtemel riskleri net olarak tanımlayıp, müşterilerinin yapısına uygun çözümler ürettiklerine vurgu yapan Tolga Duman görseli CEO Haber'de.
Tolga Duman Sınai Mülkiyet Hakları konusunda açıklama yaptı!..

İnter Patent‘in sahibi Tolga Duman, misyonlarının marka sahiplerinin vizyonunu açmak olduğunu açıkladı.

Sınai Mülkiyet Hakları konusunda hak sahiplerine yurt içi ve yurt dışında danışmanlık hizmeti vermek üzere 2007 yılında İstanbul’da kurulmuş olan İnter Patent‘in yöneticisi ve ortağı olan Tolga Duman, sektörel bilgi ve tecrübenin yanında, faaliyet alanlarında özel yazılımlarla destekli teknolojik altyapısı ile her zaman hizmet verdikleri firmaların yanında olduklarını ifade ederek şöyle devam etti:

“Patent konusu muhatapları tarafından son derece ciddiye alınmalıdır. Sınai mülkiyet hakları konusuna giren her hangi bir alanda daha kârlı ürünlerin kapısını açan ilk adım olduğu akıldan çıkarılmalıdır. Patent, aidiyeti simgeler!. Kurumsal bir gösterge, vizyoner bakış, kârlı, sürdürülebilir ticari hayatın temelidir patent!..”

İnter Patent, olarak muhtemel riskleri net olarak tanımlayıp, müşterilerinin yapısına uygun çözümler ürettiklerine vurgu yapan Tolga Duman, firma olarak gerekli yasal işlemleri taahhüt ettiği sürede ve bütçede tamamladıklarını vurgulayarak, başarılı olmalarının sırlarının; çalıştıkları firmalar ile yüz yüze iletişim kurmaya özen göstermek, muhatabı olduğu sorulara % 100 doğru cevaplar vermek, her bilginin ticari sır olduğu ilkesiyle hareket etmek, olduğunu açıklayarak devam etti:

“Sınai Mülkiyet Hakları konusuna giren marka ve patent alanında ülkemizde kat edilmesi gereken çok alan var. Bazı CEO’lar ve firma sahipleri patent konusunu son derece ciddiye alırken yeterli bilgi sahibi olmamaktan kaynaklanan nedenlerden dolayı maalesef üzerinde gerektiği gibi durmayanlar da var. Bu nedenle patent firmaları olarak muhataplarımızı mutlaka en ince detaylarına kadar bilgilendirerek mutlaka zihinlerini açmalıyız.

Biz İnter Patent olarak özgün hikayesi olan patent konularının son derece gelecek vaat ettiğini, hem günümüz ticaretinde hem de geleceğe dair kârlı kazançların içerisinde olduklarını görmekteyiz. Bu nedenle global veriler ışığında muhataplarımızı her türlü vizyoner bilgiler eşliğinde donatmaktayız.”