UNAC Group, Exponatura’da Dikkat Çekti

Doğal, organik ve sağlıklı ürünler sektöründe Türkiye, Avrupa Birliği ve Orta Doğu başta olmak üzere birçok ülkeden sektör profesyonelleri, distribütör, temsilcilikler ve tüm ilgililer için başarılı iş bağlantılarının kurulduğu Exponatura'da göz dolduran UNAC Grup, çok sayıda uluslararası iş bağlantıları yaparak yeni atılımlar ile dikkat çekti. Önceliklerinin müşteri odaklı çalışma prensibi ile talepleri karşılamak ve sektörde değer oluşturmak olduklarını açıklayan UNAC Group Yönetim Kurulu Bakanı Ufuk Çoban, yaptığı açıklamada partnerleri ile uzun süreli ilişkiler kurmayı tercih ettiklerini ifade ettiği haber CEO Haber'de.
UNAC Group Yönetim Kurulu Bakanı Ufuk Çoban

UNAC Group, Exponatura‘ya katılarak ürünlerini kullanıcıların ilgisine sundu.

Doğal, organik ve sağlıklı ürünler sektöründe Türkiye, Avrupa Birliği ve Orta Doğu başta olmak üzere birçok ülkeden sektör profesyonelleri, distribütör, temsilcilikler ve tüm ilgililer için başarılı iş bağlantılarının kurulduğu Exponatura’da göz dolduran UNAC Grup, çok sayıda uluslararası iş bağlantıları yaparak yeni atılımlar ile dikkat çekti.

Önceliklerinin müşteri odaklı çalışma prensibi ile talepleri karşılamak ve sektörde değer oluşturmak olduklarını açıklayan UNAC Group Yönetim Kurulu Bakanı Ufuk Çoban, yaptığı açıklamada partnerleri ile uzun süreli ilişkiler kurmayı tercih ettiklerini ifade ederek şöyle devam etti:

“Kozmetik sektörü dünyada en çok tüketilen ürünler arasında gelmektedir. Kişisel bakım ürünlerinde gerek ürün çeşitlerimiz ve ürün kalitemiz ile kullanıcılarımıza en iyi hizmeti vermekteyiz. Unac Group olarak hedefimiz, uluslararası piyasada yüksek kaliteli ürünlerimizle sektöre yön vermektir!..”

UNAC Group Hakkında

Islak mendil-çocuk bezi, aerosol ve kozmetik alanlarında 3 fabrika ile birlikte kozmetik sektöründe hizmet vermekte olan Unac Group, her ay yenilerini eklediği ürün yelpazesinde 500’e yakın ürünü bulunmaktadır.