Ali Bilir, Gayrimenkul Yatırımı Yapmanın Tam Zamanı Olduğunu Açıkladı.

Metropol Real Estate Genel Müdürü Ali Bilir görseli CEO Haber'de.
Metropol Real Estate Genel Müdürü Ali Bilir.

Metropol Real Estate Genel Müdürü Ali Bilir, gayrimenkul yatırımı yapmanın tam zamanı olduğunu açıkladı.

Müşterilerine, belediyelerdeki imarı uygunluk kontrolünden gayrimenkulün yerinde incelenmesine, yazılı ekspertiz raporlarının hazırlanmasından tapu kayıtlarının incelenmesine kadar geniş alanda hizmet verdiklerini açıklayan Ali Bilir, değişen dünya ticareti ve dolardaki değişkenlikleri de göz önüne aldıklarında gayrimenkul yatırımı yapmanın tam zamanı olduğunu ifade ederek şöyle devam etti:

“Doların son dönemlerdeki, volatilitesi nedeniyle yatırım süreçlerinde yatırımcılar sağlam güvenilir araçlar arayışına girdiler. Biz sürekli yatırımcılarımıza en sağlam yatırımım gayrimenkul olduğunu ifade ettik. Dalgalı denizde her zaman dikkat çeken en güvenli liman gayrimenkuldür.”

Özellikle İstanbul Şişli bölgesinde yatırımcılarına doğrudan danışmanlık yatıklarına vurgu yapan Metropol Real Estate Genel Müdürü Ali Bilir, geniş portföyleri ile hizmet verdiklerini açıklayarak:

“Stoklarımızda bulunan gayrimenkul çeşitliliğimiz ile yatırımcılarımıza başta Şişli bölgesi olmak üzere İstanbul içi ve Çanakkale olmak gibi Türkiye’nin birçok ilinde önerilerde bulunmaktayız. Her bütçeye uygun yatırımlık gayrimenkulleri değerlendirmenin tam zamanı!..”Dedi.