Çağatay’ın Zor Günü

Rasim Öztekin (Fehmi), Özlem Türkad (Rukiye), Şoray Uzun (Ahmet), İlker Ayrık (Çağatay) Yasemin Conka (Nazlı), Ayşe Tolga (Gülden), Ceyhun Fersoy (Şahin), Begüm Öner (Elvan), Gülin İyigün (Funda), Berat Yenilmez (Pastacı Sami), Niyazi (Haluk Özenç), Tolunay Donat (Nurten), Kemal Kuruçay (Seyfi), Betül Berk (Nurten’in Kızı Dilek), Mahir İpek (Emlakçı Suat), Kemal Zeydan (Şarkıcı Zeynel Büyükses),

TRT 1 ekranının sevilen dizisi Seksenler 6 Mayıs Cumartesi günü 225’inci bölümü ile ekrana geliyor

Başrollerinde Rasim Öztekin, Özlem Türkad, Şoray Uzun ve İlker Ayrık, Yasemin Çonka ve Ayşe Tolga’nın yer aldığı TRT 1’in efsane dizisi Seksenler 6 Mayıs akşamı saat 20.00’da yeni bölümü ile TRT 1 ekranında izleyici ile buluşacak. Dizinin cumartesi akşamı yayınlanacak olan 225’inci bölümünde, Seksenler’de Tarihi Eser Paniği!

Seksenler 225’inci Bölümünde Neler Olacak?

Çağatay Funda ile evlenmek istemektedir. En büyük hayali çocuklarını evlendirmek olan Rukiye, bu habere tam sevinemez. Çünkü, Rukiye’nin kafasında yeni gelin Funda ile ilgili soru işaretleri vardır. Rukiye özellikle, Funda’nın vejetaryen olmasına çok takılmaktadır. Bu yüzden Funda’yı eve çağırır ve ona et yedirmeye çalışır. Rukiye’nin davetiyle çok sevinen Funda başına geleceklerden habersizdir. Çağatay ise annesi ve sevgilisi arasında kalır, Çağatay’ı zor anlar beklemektedir.

Gülden’in ise başı babasıyla derttedir. Babası tekrar gemi ile açılmak istemekte, annesi de bunu sorun etmektedir. Gülden de yine babası ve annesi arasında kalır. Mahallede toplu nikah töreni yapılacaktır. Butik Ali de Dilek’le bu toplu nikah töreninde evlenmek istemektedir ancak Seyfi buna izin vermez.

Nurten ve Seyfi’nin arası açılır. Sürekli tartışan ve birbirleriyle hiç anlaşamayan çifti barıştırmak yine Fehmi ve Rukiye’ye kalır.

Senaryosunu Murat Aras ve Birol Güven’in kaleme aldığı, Bora Tekay’ın yönetmenliğini üstlendiği ve Mint Yapım tarafından hazırlanan Seksenler, 6 Mayıs Cumartesi akşamı saat 20.00’da TRT 1 ekranında olacak.

KÜNYE

Tarih: Her Cumartesi saat 20.00’da TRT 1 ekranlarında

Yapım: Mint Prodüksiyon

Yönetmen: Bora Tekay

Yazar: Murat Aras – Birol Güven

Oyuncular: Rasim Öztekin (Fehmi), Özlem Türkad (Rukiye), Şoray Uzun (Ahmet), İlker Ayrık (Çağatay) Yasemin Conka (Nazlı), Ayşe Tolga (Gülden), Ceyhun Fersoy (Şahin), Begüm Öner (Elvan), Gülin İyigün (Funda), Berat Yenilmez (Pastacı Sami), Niyazi (Haluk Özenç), Tolunay Donat (Nurten), Kemal Kuruçay (Seyfi), Betül Berk (Nurten’in Kızı Dilek), Mahir İpek (Emlakçı Suat), Kemal Zeydan (Şarkıcı Zeynel Büyükses), Hakan Bulut (Butik Ali), Necmi Yapıcı (Kahveci Mesut), Özlem Balcı (Yıldız), Aşkın Şenol (Belediye Başkanı-Manav Mustafa), Etem Caner Karaüç (Özel Kalem Müdürü Danyal), Mehmet Elmas (46’lık Basri), Ayberk Atilla (Şimbil Bakkal Mehmet), Faruk Sofuoğlu (Kasap Bahtiyar), Ali Fuat Pekzeren (Sinan), Eray Yasin Işık (Nevzat), Osman Büyükercan (Alper)

SOSYAL MEDYADA SEKSENLER

Facebook: www.facebook.com/SeksenlerMinT

Twitter: www.twitter.com/SeksenlerMinT

Instagram: www.instagram.com/Seksenler/