Cemail Batuk Nurol Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş.’de

İstanbul Üniversitesi Mühendislik Fakültesi Elektronik Mühendisliği bölümünde tamamlayan Cemail Batuk bunun ardından İstanbul Üniversitesi İşletme Fakültesi’nde Uluslararası Yönetim İhtisası yaptı.

1997 yılından bu yana arazi geliştirme, proje tasarımı, pazarlama ve satış alanlarında hizmet veren Nurol Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı finans sektörünün tecrübeli ismi A. Cemail Batuk ile kadrosunu güçlendirdi. A. Cemail Batuk Nurol GYO Finansmandan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı oldu.

İtalyan Lisesi’ni bitirdikten sonra lisans öğrenimini İstanbul Üniversitesi Mühendislik Fakültesi Elektronik Mühendisliği bölümünde tamamlayan Cemail Batuk bunun ardından İstanbul Üniversitesi İşletme Fakültesi’nde Uluslararası Yönetim İhtisası yaptı. İş hayatına Bank Ekspres’te başlayan Batuk daha sonra sırasıyla Tekfenbank, Elements Tekstil, Desbaş, Orjin Group, Horizon Investment SA Cenevre, Logos Portföy Yönetimi’nde çeşitli görevlerde çalıştı. Batuk Temmuz 2012 – Aralık 2014 arasında RCR Holding Finansman Koordinatörü ve Yönetim Kurulu Üyesi olarak görev yaptı.

Evli ve 2 çocuk babası A.Cemail Batuk İngilizce ve İtalyanca biliyor.