Creavit Geleneksel Usta Bilgilendirme Toplantıları Başlıyor

Vitrifiye ürünler, banyo mobilyaları, gömme rezervuarlar, armatür ve metal aksesuarlardan oluşan ürün gamımızı ve koleksiyonumuza eklenen yeni tasarımları.

Eğitimin, iş kalitesi ve verimliliğindeki öneminin bilinciyle, geçen sene olduğu gibi bu sene de yurt genelinde 1000’i aşkın sektör ustasıyla bir araya gelip, ürün gamımıza dair teknik detayları paylaşacağımız “Usta Bilgilendirme Toplantıları”mıza nisan ayında başlıyoruz. İstanbul Avrupa ve Anadolu bölgelerimizde 4, İzmir, Ankara, Samsun, Adana ve Zonguldak bölgede 2’şer adet olmak üzere gerçekleştireceğimiz 14 seminerle 1000’den fazla sektör ustasına erişmeyi hedefliyoruz.

Vitrifiye ürünler, banyo mobilyaları, gömme rezervuarlar, armatür ve metal aksesuarlardan oluşan ürün gamımızı ve koleksiyonumuza eklenen yeni tasarımları tüm detaylarıyla katılımcılara aktardığımız bu toplantılarla hem ürünlerimizi uygulayıcılar tarafından daha kolay kullanılır hale getiriyoruz hem de sektörde sıkça karşılaşılan genel problemlere ve sıkça yapılan hatalara çözümler sunuyoruz.

Sunumların ardından, soru-cevap tekniği ile merak edilen konular hakkında daha detaylı bilgi aktarımı yapılıp, ürünlerimizle ilgili talep edilen geliştirme önerilerini de sahadaki profesyonellerden, birinci ağızdan dinliyor ve önerileri ilgili departmanlar ile paylaşıyoruz. Toplantılar sonrası ustalar ile sürekli irtibat halinde kalıp, ürün gruplarımızda ilgili gerçekleşen değişikli ve yeniliklerden güncel bilgi sahibi olmalarını sağlıyoruz.

3 saat süren toplantımızın ardından katılımcılarımızı güzel bir yemek ve küçük hediyelerimizle uğurlarken, bir sonraki usta bilgilendirme toplantılarımızda görüşmek üzere vedalaşıyoruz.

Detaylı bilgi için;

Hakan Doğru – Kurumsal İletişim ve Marka Uzmanı h.dogru@creavit.com.tr