Darling New: Eviniz için yeni ve zevkli bir keşif

Parlak yeşil ve Azur mavi renk seçenekleri banyonuza canlılık getirir. Doğal dokuları ile Pine Silver ve Pine Terra renkleri uyumlu ve zamansızdır.

Evde zaman geçirmek ve kişisel yaşam alanı için iyi hissetme faktörü her zaman önemli.

Evlerimiz hepimiz için özel alanlardır. Evimizde yaşarız, yeriz, kutlarız, rahatlarız… Bu sebeple evde rahat ve konforlu hissetmek bir ihtiyaçtır. Evde yaşamın bir tamamlayıcısı olarak banyo alanları da bizim yaratıcılık alanımızdır. Kişisellik banyo alanları için iyi hissetme faktörünü tamamlar. Halı, ahşap gibi sıcak materyal kullanımı rahat bir atmosfer rahatmada etkilidir. Ahşap yüzeyler stabil, konforlu bir görünüm sağlarkern, yeşil, pembe mavi gibi renkler taze ve temiz bir atmosfer yaratır.

Banyo atmosferi kadar kullanım özellikleri de banyo alanları için önemlidir. Banyoda yalnızca kendi başımıza vakit geçirmeyiz. Bir aile olarak sabah kalktığımızda ilk uğradığımız, dişlerimizi fırçalayıp havlularımızı astığımız bir alandır.Banyo bir evin en önemli buluşma noktalarından biridir. Bu sebeple Darling New serisini tasarlarken tüm kullanım özellikleri ve atmosfere uygun seçenekleri göz önünde bulundurduk. Vitrifiyeden, küvete ve mobilyaya Darling New geniş ürün çeşitliliği sunar. Parlak yeşil ve Azur mavi renk seçenekleri banyonuza canlılık getirir. Doğal dokuları ile Pine Silver ve Pine Terra renkleri uyumlu ve zamansızdır.

Farklı küvet modelleri konforlu bir banyo deneyimi sağlar. Genişletilmiş 11.5 cm küvet kenarı 11.5 cm ile küvete giriş çıkışta rahatlık sağlar. Opsiyonel LED ışıklandırma ile banyonuzda benzersiz bir atmosfer yaratabilirsiniz. Şık ve gözalıcı bir banyo için aksesuar kullanımını unutmayın. Farklı kilimler, çerçeveli resimler, renkli aksesuarlar ve Darling New serisi ile hayalinizdeki banyoyu yaratabilirsiniz