E-Ticaret Konferansı’nda tartışıldı

Mark Baker, Salesforce Türkiye Satış Direktörü Egemen Ersan ve Formalis Satış ve Pazarlama Direktörü Murathan Araz, konuşmacılar arasında yer aldı.

Başarılı uygulamalarıyla dikkat çeken kişi ve kurumları bir araya getiren konferansta Polonya finans sektöründen örnekler paylaşacak olan Miosz Brakoniecki, Digital Transformation kitabının yazarı olan Mark Baker, Salesforce Türkiye Satış Direktörü Egemen Ersan ve Formalis Satış ve Pazarlama Direktörü Murathan Araz, konuşmacılar arasında yer aldı.

Başta bankacılık ve e-ticaret olmak üzere farklı sektörlerde ön plana çıkan e-crm uygulamaları, dijital transformasyon, ödeme sistemleri, dijital dünyadaki teknolojik gelişmelerin E-CRM stratejilerine etkisi ve başarı hikayeleri ise ele alınacak konular arasında yer alıyor.

Konuşmacılar arasında yer alan, Digital Transformation kitabının yazarı olan Mark Baker, yönetici ve yatırımcılara yönelik kitabında bu dönüşüm sürecinin başarısına dair püf noktaları aktaracak. “Günümüz Türkiye’sinde Dijital Transformasyon ve Strateji” konulu sunumunda, risk yüzdesi düşük ama verimliliği yüksek dijital transformasyon projelerinin nasıl gerçekleşeceğine dair detaylı bir içerik sunacak.

Polonya finans sektöründen örnekler paylaşmak üzere Türkiye’ye gelen Bağımsız danışmanlık şirketi Obserwatorium.biz’in kurucu ortağı ve CCO’su Miosz Brakoniecki ise, dijital dönüşüm sürecinde E-ticaret ve E-bankacılık arasındaki benzerlikler ve farklılıkların yanı sıra, Omnichannel ödeme sistemleri, Çok kanallı dağıtım kanalları yönetimi ve Dijital transformasyon stratejilerini konusunda deneyimlerini aktaracak.