Emlakjet.com ve Sigortam.net’in iletişim ajansı Ogilvy PR oldu

iLab Ventures bünyesine 2014 yılında katılan Emlakjet.com ise ayda 40 milyon sayfa görüntülenme sayısı ve 5 milyon ziyaretçisi ile bugün emlak seri ilan sektörünün en büyük üç portalından biri.

Dünyanın en köklü iletişim ajanslarından Ogilvy PR, seçkin ve alanının en iyi markalarından oluşan müşteri portföyünü genişletiyor. İnternet ve teknolojiyi çalışmalarının odağına alan girişim sermayesi iLab Ventures’ın lider şirketlerinden Türkiye’nin önce gelen ‘yeni nesil emlak bulma sitesi’ Emlakjet.com ve Türkiye’nin ilk ve en geniş sigorta platformu Sigortam.net, iletişim danışmanı olarak Ogilvy PR’ı seçti.

Online, mobil ve telefon üzerinden sigorta karşılaştırması ve satışı alanında Türkiye’de hizmet veren ilk ve en geniş platform olan Sigortam.net ve 500 binden fazla emlak ilanı, 7 milyon ziyaretçisi ve binlerce emlakçı üyesiyle Türkiye’nin önde gelen emlak seri ilan girişimi Emlakjet.com, tüm faaliyetlerini Ogilvy PR’ın kanıtlanmış global ve yerel iletişim danışmanlığı deneyimi ile sürdürecek.

Yüksek büyüme potansiyeli olan sektörlerde, şirketlere ve projelere yatırım yapmak üzere kurulan, internet ve teknolojiyi çalışmalarının odağına alan girişim sermayesi iLab Ventures’in şirketlerinden Sigortam.net, 10 milyona yakın sigorta karşılaştırma hizmeti sunuyor ve 2 milyona yakın müşteriye hizmet veriyor. Yalnızca online bir sigorta platformu olmayan Sigortam.net, aynı zamanda Türk sigortacılık sektörünün gelişmesine 14 yıldır katkıda bulunan bir eğitim enstitüsü konumuna sahip.

iLab Ventures bünyesine 2014 yılında katılan Emlakjet.com ise ayda 40 milyon sayfa görüntülenme sayısı ve 5 milyon ziyaretçisi ile bugün emlak seri ilan sektörünün en büyük üç portalından biri. “Sen o evi hayal et, gerisi Emlakjet!” sloganı ile satılık veya kiralık dairelere en pratik şekilde ulaşma imkanı sunan yeni nesil emlak bulma sitesi Emlakjet.com, emlak ofisleri ve bireysel kullanıcılar tarafından verilmekte olan 500.000’i aşkın satılık ve kiralık emlak ilanından oluşan zengin bir veri tabanına sahip. Kendi sektöründeki ilk ve tek Google partneri olan Emlakjet.com, internet sitesi, IOS, Android ve Windows mobil platformlar üzerinden hizmet veriyor.