Gibson’ın İletişim Çalışmaları Excel İletişim’e Emanet!

Philips ve Onkyo gibi dünyanın en tanınmış markalarıyla yaptığı işbirlikleriyle alanında lider bir oyuncu olan Gibson Innovations’ın Türkiye’deki tüm iletişim çalışmaları.

Philips ve Onkyo gibi dünyanın en tanınmış markalarıyla kulaklık, ses sistemleri, soundbar ve bağlantılı ses sistemleri alanlarında müşterilerine en iyi deneyimleri ve ürünleri sunan Gibson Innovations, Türkiye’deki iletişim çalışmalarını Excel İletişim ve Algı Yönetimi’ne emanet etti.

Philips ve Onkyo gibi dünyanın en tanınmış markalarıyla yaptığı işbirlikleriyle alanında lider bir oyuncu olan Gibson Innovations’ın Türkiye’deki tüm iletişim çalışmaları, hizmet verdiği marka ve kurumlara özel somut çözümleri, yenilikçi fikirler ve ölçülebilir sonuçlarla sunan Excel İletişim ve Algı Yönetimi tarafından yürütülecek.

Gibson Innovations, dünya çapında üretim, pazarlama, araştırma ve geliştirme merkezleri ile müşterilerine müzik aletleri, tüketici elektroniği ve profesyonel ses alanında en iyi ürünleri ve deneyimleri sunan Gibson Brands’in iştiraki olarak hizmet veriyor. Gibson Innovations, Philips’in ses sistemleri bölümlerini bünyesinde barındırıyor. Excel İletişim ve Algı Yönetimi, Gibson Innovations’ın stratejik iletişim faaliyetlerinin hem planlama hem de uygulama süreçlerini yürütecek.

Excel İletişim ve Algı Yönetimi Hakkında

1994 yılında kurulan Excel, ulusal ve uluslararası pek çok saygın kuruluş, marka ve sivil toplum örgütünün yanı sıra, kamu kurumlarına da marka değerlerini ve kurumsal itibarlarını geliştirmeleri amacıyla iletişim alanında danışmanlık, planlama ve uygulama hizmetleri veriyor. Excel, iş ortaklarına hedefleriyle tutarlı, olasılığa yer vermeyen somut iletişim çözümlerini, yenilikçi fikirler ve ölçülebilir sonuçlar eşliğinde sunuyor. Yerel ihtiyaçlara uygun olarak geliştirdiği çözümleri evrensel bakış açısıyla yorumlayan Excel, ulusal ve uluslararası pek çok başarının da sahibi.

Dünyanın en büyük entegre iletişim çözüm sunan ağlarından Fleishman Hillard’ın Türkiye Temsilciliğini de üstlenen Excel, ICCO (Uluslararası İletişim Danışmanlığı Birliği) tarafından verilen uluslararası Danışmanlık Yönetimi Standardı’na sahip ve ICCO’ya bağlı meslek örgütü İDA’nın (İletişim Danışmanlığı Şirketleri Derneği) kurucu üyesi.

Gibson Brands Hakkında

Müzik aletleri, tüketici elektroniği ve profesyonel ses alanında bir dünya lideri olan Gibson Brands, müşterileri için yaşam ve müzik kalitesini geliştirmeye kendini adamıştır. 1894 yılında kurulan ve merkezi Nashville, Tennessee, ABD’de bulunan Gibson Brands dünya çapında üretim, pazarlama, araştırma ve geliştirme merkezlerine sahiptir. Daha fazla bilgi için www.gibson.com adresini ziyaret edin.

Gibson Brands’in bir iştiraki olan Gibson Innovations, ses ve eğlenceye odaklı küresel bir merkezdir. Kulaklık, ses sistemleri, soundbar ve bağlantılı ses sistemleri dahil önde gelen kategorilerde Philips ve Onkyo gibi dünyanın en tanınmış markalarıyla işbirliğinde bulunan lider bir oyuncu olarak Gibson Innovations, müşterilere en iyi ses ürünlerini ve deneyimlerini sunar. Daha fazla bilgi için www.gibsoninnovations.com adresini ziyaret edin.