İNTİSAD, Katar’ı Gündemine Aldı!..

İNTİSAD'ın, 2019-2020 gündeminde Katar konuşuldu haberi!.
İNTİSAD'ın, 2019-2020 gündeminde Katar konuşuldu!.

İNTİSAD Genel Başkanı Av. Selahattin Par’ın açılış konuşmasını yaptığı 2019-2020 gündeminde Katar konuşuldu.

İnternasyonel Türkiye İş İnsanları Derneği (İNTİSAD) Kurucu Genel Başkanı Av. Selahattin Par, derneğin genel merkezinin yer aldığı Mecidiyeköy’deki yerleşkesinde İNTİSAD üyelerinin katılımı ile gerçekleşen toplantıda, uluslararası işbirliklerinde çok yönlü faaliyetlerin icra edildiğini söyleyerek şöyle devam etti:

“Kurulduğumuzdan beri hedefimizi ve vizyonumuzu hep uluslararası arenada Türkiye’nin varlığını gösterecek projelere odakladık. Başta dernek üyelerimiz olmak üzere ülkemizin dünya ticaretinde söz sahibi olmasını arzuluyoruz. Bu nedenle önümüzdeki günlerde yapacağımız Katar ziyaretinde sürpriz gelişmeler olacağını düşünüyoruz.”

İNTİSAD Heyeti olarak bir dizi temaslarda bulunmak için daha önce Almanya’nın Bremen kentine giderek TEWİFO (Türk-Avrupalı Ekonomi Forumu Bremen/Kuzeybatı) üyeleri ile bir araya geldiklerine dikkat çeken İNTİSAD Kurucu Genel Başkanı Av. Selahattin Par sözlerine şöyle devam etti:

“Biz İNTİSAD olarak yüzümüzü hem batıya hem doğuya çevirdik. Bu nedenle tüm üyelerimiz ile ticari vizyonumuzu dünyanın her yerindeki imkan ve olanakları araştırmak olarak çiziyoruz. Son dönemlerde dikkatimizi çeken Katar’ı bu nedenle gündemimize aldık. Katar ziyareti yapacağımız temasların neticesini kamuoyu ile paylaşacağız.”