İNTİSAD’tan Mehmetçik’e Tam Destek

İNTİSAD adına Av. Selahattin PAR açıklama yaptı. İNTİSAD Yönetim Kurulu adına  Av. Selahattin PAR, yaptığı açıklama ile Mehmetçik'e destek verdi. Barış Pınarı Harekatı nedeniyle İNTİSAD Genel Başkanı Av. Selahattin PAR, yaptığı açıklamada; uluslararası hukuka uygun ve tamamen meşru bir şekilde terör örgütlerine karşı yapılan harekatın, ülke sınırlarımızın güvenliği için elzem olduğunu İNTİSAD olarak açık ve net olarak destekliyoruz dedi.
İNTİSAD (İnternasyonal Türkiye İş İnsanları Derneği)

İNTİSAD Yönetim Kurulu adına  Av. Selahattin PAR, yaptığı açıklama ile Mehmetçik’e destek verdi.

Barış Pınarı Harekatı nedeniyle İNTİSAD – İnternasyonal Türkiye İş İnsanları Derneği Genel Başkanı Av. Selahattin PAR, yaptığı açıklamada; “Uluslararası hukuka uygun ve tamamen meşru bir şekilde terör örgütlerine karşı yapılan harekatın, ülke sınırlarımızın güvenliği için elzem olduğunu İNTİSAD olarak açık ve net şekilde destekliyoruz.” dedi.

Türkiye’nin tarih boyunca hep mazlumun yanında olduğuna, gittiği her yere huzur ve güvenlik götürdüğüne de dikkat çeken  İNTİSAD Genel Başkanı Av. Selahattin PAR, şöyle devam etti:

“Barış Pınarı Harekatı gibi son derece manidar bir anlam taşıyan harekat, uluslararası sözleşmeler gereği ülkemizin toprak bütünlüğüne karşı olan tehditlerin meşru bir şekilde bertaraf edilmesi için yapılmaktadır.

Bizlerin kimsenin topraklarında gözümüz yoktur. Kimsenin iç siyasetine müdahale düşüncemiz de yoktur. Bizler tamamen ülkemizin güvenliğini savunmaya çalışıyoruz.

Allah askerimize güç ve kuvvet versin. Dileğimiz odur ki; şanlı ordumuzu Allah muzaffer eylesin!..”