İstanbul Jewelry Show’da Önemli Buluşmalar Meydana Geldi

İstanbul Jewelry Show yapıldı.
İstanbul Jewelry Show binlerce meraklısını bir araya getirdi.

Mücevher ve saat endüstrisi, sektörün en önemli etkinliği olan İstanbul Jewelry Show, 47. kez bir araya geldi. Fuar; Doğu Avrupa’dan Yakın Asya’ya, Rusya’dan Ortadoğu’ya Kuzey Afrika’dan Türki Cumhuriyetlere kadar dünya çapındaki en önemli alıcılarla tanışma ve işbirliği imkânı sağladı.

Dünyanın en büyük beş mücevher fuarı arasında yer alan ve Türkiye’nin ilk ve tek uluslararası nitelikli mücevher ihtisas fuarı olan Istanbul Jewelry Show, 33 yıllık tecrübesiyle UBM Rotaforte Uluslararası Fuarcılık A.Ş. tarafından CNR Expo, İstanbul Fuar Merkezi’nde gerçekleştirildi.

Fuarda altın, mücevher, pırlanta, renkli taş, değerli ve yarı-değerli taş, inci, gümüş, gümüş takı ve gümüş ev eşyası, altın montür, rafineri, saat, kalıp, vitrin dekorasyon, makine-ekipman ve yan sanayi, kasa, yazılım, lojistik ile aydınlatma ürün gruplarının
bulunduğu 800’ün üzerinde firma ve marka yer aldı.

Katılımcılar fuara özel ürün ve koleksiyonlarını, 16.000’den fazla sektör profesyonelinin beğenisine sundu. Uluslararası Alım Heyeti Programı kapsamında mücevher sektörünün hedef ülkelerinden 1000’e yakın alıcı da fuarda ağırlandı.

Fuar alanında özel olarak oluşturulan Designer Market’te ülkemizin Yıldız tasarımcıları, büyük ilgi çeken tasarımlarını ve ürettikleri mücevherleri sergilediler.