İstanbullu Tiyatro Severler ile Tekrar Buluşuyor

Shakespeare Öldü Aş Bunları”, yoğun ilgi nedeniyle tekrar İstanbul’da sahnelenmeye hazırlanıyor

İzmir’in Alternatif Tiyatro Kollektifi “Tiyatro4” ün oyunu “Shakespeare Öldü Aş Bunları” ile 26-27 Nisan tarihlerinde yeniden İstanbul’da.

Geçtiğimiz Mart ayında İstanbul seyiricisi ile buluşan “Shakespeare Öldü Aş Bunları”, yoğun ilgi nedeniyle tekrar İstanbul’da sahnelenmeye hazırlanıyor. Shakespeare’in günümüz insanının ve içinde yaşadığı dünyanın sorunlarını anlatmakta yetersiz kaldığı iddiasını sunan oyun, içinde bulunduğumuz zaman dilimini tanımlayıp, güncel fotoğrafını çekiyor.

Aşırı dağlanmış, yanmış, parçalanmış dünyamızla, tuhaf tutkularımız, şiddetli kavgalarımız, sarsıcı aşklarımız ve gıcık veren zevklerimizle meşgul olan oyun, Marilyn Monroe’dan Jean LucGodard’a, Werner Heisenberg’den NielsBohr’a kadar popüler ve bilimsel referanslar sunarken mizah dozunu kaybetmeden İstanbul seyircisini diri tutmaya hazırlanıyor.

İzmir’in Alternatif Tiyatro Kollektifi “Tiyatro4”ün oyunu “Shakespeare Öldü Aş Bunları”, 26 Nisan Çarşamba günü Kadıköy Emek Tiyatrosu’nda ve 27 Nisan Perşembe günü Talimhane Tiyatrosu’nda sahne alacak.

Künye

Yazan : Paul POURVEUR

Türkçesi : Şaban OL

Yöneten : Kağan ULUCA

Oyuncular : Derya EFE, Kağan ULUCA

Yönetmen Yrd.: Ulvi KAHYAOĞLU, Burak TALI

Reji Asistanları : Andaç BEYHUN, Rahmi SAVRAN

Müzik Direktörü: Utku GÜÇOĞLU

Grafik Tasarım : Alpgiray KELEM

Koordinatör : Deniz ERBİGE

www.tiyatro4.com

facebook.com/Tiyatro4

twitter.com/tiyatro4_info

instagram.com/tiyatro4