Kabını getir dilediğin kadar patlamış mısırı götür!

Emaar Square Mall’da yer alan ve Anadolu Yakası’nın ilk 4DX teknolojisine sahip sineması Cinemaximum Emaar Square Mall, sınırsız patlamış mısır ile sinemaseverlerin keyfini ikiye katlıyor.

Anadolu Yakası’nda yepyeni bir yaşam merkezi haline gelen Emaar Square Mall’da yer alan ve Anadolu Yakası’nın ilk 4DX teknolojisine sahip sineması Cinemaximum Emaar Square Mall, sınırsız patlamış mısır ile sinemaseverlerin keyfini ikiye katlıyor. CGV Mars Cinema Group’un Cinemaximum Emaar Square Mall’da gerçekleştireceği etkinlik ile sinemaseverler, yalnızca 5 TL’ye sınırsız patlamış mısır yiyebilecek. 20 Eylül Çarşamba günü saat 18.00’a kadar Cinemaximum Emaar Square Mall’da film izlemeye gelen ziyaretçiler, sinemada film seyretmeyi daha da keyifli hale getiren patlamış mısırı, yanlarında getirdikleri kaplara istedikleri kadar doldurabilecekler.

Anadolu Yakası’nın ilk 4DX’ini barındıran sinema salonlarının yer aldığı Cinemaximum Emaar Square Mall’da sinema izlemeye gelenler böylece patlamış mısır keyfini diledikleri kadar yaşayacak. Etkinlikte yüzlerce kilo patlamış mısır tüketilmesi beklenirken, sinemaseverler bu kez arkadaşlarıyla patlamış mısırlarını değil, filmin keyfini paylaşabilecek. Film ve patlamış mısır keyfi “Bir kerede, bir karede” Emaar Square Mall’da yaşanacak.

Vizyondaki yerli ve yabancı filmleri seyircisiyle buluşturan Cinemaximum Emaar Square Mall salonları, ergonomik koltukları, özel akustik ses sistemi, geniş oturma düzeni, duvardan duvara uzanan perde tasarımı mükemmel bir görüş alanı sunarken, IMAX, 3D, 4DX gibi ileri teknolojileri sinemaseverlerle keyfi paylaşıyor.