Kolaysa Sen Yap

Kolaysa Sen Yap’ın 22 Nisan Cumartesi günü yayınlanacak yirmi birinci bölümü, ‘’Atmaca’’ ve ‘’Anormal’’ ekibinin kıyasıya rekabetine tanıklık edecek.

Yüzde yüz yerli format olarak geliştirilen ve ünlü sunucu Kadir Çöpdemir’in sunuculuğunu üstlendiği yarışma programı ‘Kolaysa Sen Yap’, 22 Nisan Cumartesi günü yirmi bir bölümü ve 23 Nisan Pazar günü yirmi iki bölümü ile TRT 1 ekranlarında izleyiciyle buluşacak.

Cumartesi ve Pazar günleri ana haber öncesi yayınlanan ‘Kolaysa Sen Yap’ da dikkat ve beceri gerektiren oyunlar oynanırken aynı zamanda yarışmacıların sorulan soruları cevaplanması isteniyor.

Yirmi birinci Bölümde Neler Olacak?

Kolaysa Sen Yap’ın 22 Nisan Cumartesi günü yayınlanacak yirmi birinci bölümü, ‘’Atmaca’’ ve ‘’Anormal’’ ekibinin kıyasıya rekabetine tanıklık edecek. 3 etap oyun ve bir final oyununun yer aldığı, 75 dakika süren programın 21. bölümünde yarışmacı ekipleri sırasıyla Kolaysa Sen Patlat, Döndür Başımı, Zıp Zıp Çekirge oyunlarında yarışacak. Bu 3 etabın sonunda en fazla puanı almış olan ekip finalde At Kafaya Yaz Hesaba oyununu oynayacak ve gösterdikleri performans ile kazanacakları ödül miktarını belirlemiş olacak.

Yirmi ikinci Bölümde Neler Olacak?

Kolaysa Sen Yap’ın 23 Nisan Pazar günü yayınlanacak yirmi ikinci bölümü, ‘’Matrak’’ ve ‘’Lider’’ ekibinin kıyasıya rekabetine tanıklık edecek. 3 etap oyun ve bir final oyununun yer aldığı, 75 dakika süren programın 22. bölümünde yarışmacı ekipleri sırasıyla Mekanizmalı Langırt, Balık Tutma, Tık Tık Düşme oyunlarında yarışacak. Bu 3 etabın sonunda en fazla puanı almış olan ekip finalde Kafadan Kafaya Su oyununu oynayacak ve gösterdikleri performans ile kazanacakları ödül miktarını belirlemiş olacak.

Aşırı dozda eğlence, heyecan ve aktivite içeren ‘Kolaysa Sen Yap’, 7’den 70’e bütün aileyi güldüren ve uzun süredir ekranlarda görünmeyen ünlü sanatçı Kadir Çöpdemir’in sunumu ile çok yakında TRT 1 ekranlarında izleyicisi ile buluşacak. Yapımcılığı Fiyaka Film Prodüksiyon tarafından yapılan yarışmanın format tasarımı Mustafa H. Öztürk‘e ait olurken başvurular www.kolaysasenyap.tv adresinden yapılabiliyor.

‘Kolaysa Sen Yap’ Künye

Yapımcı: Fiyaka Film Prodüksiyon (www.fiyaka.com.trt)

Genel Yönetmen ve Format Tasarım: Mustafa H. Öztürk

Yapımcı: Salih Kurt – Mustafa H. Öztürk

Yönetmen: Nihal Ağırbaş

Süre: 60 – 75 dk.

‘Kolaysa Sen Yap’ Sosyal Medya

Web Sitesi: http://www.kolaysasenyap.tv/

Resmi Facebook Hesabı: www.facebook.com/kolaysasenyaptv

Resmi Facebook Hesabı: www.facebook.com/kolaysasenyaptv