“Kurumsal İletişim Uzmanlığı Sertifika Programı”nın ikincisi 16 Eylül 2017’de başlıyor

Suat Özyaprak üstlenecek. Her Cumartesi 09.00-17.00 saatleri arasında Point Hotel Barbaros’ta gerçekleşecek programa en az %70 katılım gösteren ve proje çalışmasında geçer not alan katılımcılara Sabancı Üniversitesi tarafından sertifika verilecek.

Sabancı Üniversitesi farkıyla kariyerini daha ileri taşımak isteyenler için Yönetici Geliştirme Birimi – EDU tarafından düzenlenen Kurumsal İletişim Uzmanlığı Sertifika Programı’nın ikincisi 16 Eylül 2017 tarihinde başlıyor.

Sabancı Üniversitesi’nin kurumsal iletişim mesleğine yeni başlayan iletişimciler, kariyerine bu alanda devam etmek ve daha da ileriye taşımak isteyen herkese yetkin bir bilgi ve donanım sağlamak amacıyla düzenlediği “Kurumsal İletişim Uzmanlığı Sertifika Programı’nın” ikincisi 16 Eylül – 25 Kasım 2017 tarihleri arasında gerçekleşecek.

İletişim modellerinin kurum içi uygulama alanları ve biçimlerine, kurum politikalarına uyum sağlamasına ve aynı zamanda kurum içindeki iletişim politikalarının tasarlanmasına ilişkin yetkinliklerin kazandırılması hedefleyen programın ilki 16 Nisan-20 Haziran 2017 tarihleri arasında gerçekleşmişti.

Katılımcılar tarafından gösterilen yoğun ilgi üzerine ikincisi düzenlenen programın koordinatörlüğünü yine kurumsal iletişimin deneyimli ismi Suat Özyaprak üstlenecek. Her Cumartesi 09.00-17.00 saatleri arasında Point Hotel Barbaros’ta gerçekleşecek programa en az %70 katılım gösteren ve proje çalışmasında geçer not alan katılımcılara Sabancı Üniversitesi tarafından sertifika verilecek. Sektörün önde gelen isimlerinin eğitim vereceği program şu başlıklar altında gerçekleşecek;

*Algı Yönetimi

*Kurumsal İletişimde Editöryal Çalışmalar

*Finansal İletişim

*İtibar Yönetimi Nedir?

*Kurumsal İletişim Nedir? Neden Önemlidir?

*Tedarikçi Yönetimi

*Medya İletişimi

*Lider İletişimi

*İç İletişim Stratejileri

*Kriz Yönetimi

*Kriz Yönetimi – Uygulama

*İtibar Araştırma ve Ölçümlemesi

*Stratejik Marka Yönetimi

*Kurumsal Sosyal Sorumluluk İletişimi

*Sürdürülebilirlik İletişimi

*Sosyal Medya Yönetimi

*Dijital İletişim Yönetimi

*Sponsorluk Nedir? Nasıl Uygulanır?

*Etkinlik Yönetimi

*Kurumsal İlişkiler

*Etkili Sunum Becerileri

Detaylı bilgi ve kayıt için: http://edu.sabanciuniv.edu/tr/genel-katilima-acik-egitimler/kurumsal-iletisim-uzmanligi-sertifika-programi