LAMP 83’ün Yönetim Kurulu Üyesi ve CEO’su Batu Ceyişakar

LAMP 83’ün Yönetim Kurulu Üyesi ve CEO’su Batu Ceyişakar, ‘2017 yılını farklı sektörlere yönelik gerçekleştirdiğimiz prestijli projeler ve istediğimiz oranda bir büyüme kaydederek kapatıyoruz.

LAMP 83, prestijli projelere imza attığı ve İstanbul Sanayi Odası’ndan aldığı “Enerji Verimli Ürün” ödülüyle kapattığı yılın ardından, 2018’e büyük hedeflerle giriyor.

Gerçekleştirdiği büyük projelerin yanı sıra inovatif ürün çalışmaları ile de başarılı bir yıl geçiren LAMP 83, 2018 yılı için hedef büyüttü.

2017’yi, İstanbul Sanayi Odası (İSO) tarafından ilk kez düzenlenen İSO Enerji Verimliliği Ödülleri’nde, ‘KOBİ Enerji Verimli Ürünler’ dalında aldığı birincilik ödülüyle taçlandıran LAMP 83, enerji verimliliği konusundaki başarısını bir kez daha kanıtlamış oldu.

Ürün gamına yeni eklenen ve istenen şekil ile uzunlukta kullanılabilmesi sayesinde sınırsız mimari aydınlatmanın kapılarını açarak, aydınlatmada devrim yapan Wiggle ürünüyle büyük beğeni toplayan LAMP 83, yeni yılda Ar-Ge çalışmalarına ağırlık vererek “İnsan Odaklı Aydınlatma” başta olmak üzere yeni nesil teknolojileri kullanarak ürün gamını ve hizmet sunduğu sektörleri de çeşitlendirmeyi hedefliyor…

Sektörün dev markalarından Koton’un da eklenmesiyle perakende mağazacılık sektöründeki müşteri portföyünü kuvvetlendiren LAMP 83, 2017 içinde Rönesans Holding’in İzmir ve İstanbul’daki iki AVM’sinin iç aydınlatması ve LED dönüşümü projelerine imza attı. Ayrıca, Vadi İstanbul AVM ve Acıbadem Altunizade hastanesiyle birlikte Vakıfbank’ın yeni yönetim binasının iç aydınlatması gibi büyük ve önemli projeleri de tamamladı.

LAMP 83, ihracat kanadındaki atağını da sürdürüp, Avrupa pazarındaki faaliyetlerine ağırlık verdiği bir yılı geride bırakırken özellikle mimari ofisler, aydınlatma tasarım ofisleri, proje firmaları ve kamu kurumları ile olan bağlarını da kuvvetlendirdi.

Geçen yıla göre cirosal bazda hedeflediği büyüme oranını yakalayan LAMP 83, 2018’de devreye alacağı yeni yatırımlarla üretim hacmini artırmayı planlıyor.

2018 yılında, aydınlatma sektörünün uluslarası alandaki en büyük buluşması olan ve iki yılda bir Frankfurt’ta düzenlenen Light+Building Fuarı’nda da boy gösterecek olan LAMP 83, yeni ürün tasarımlarını ziyaretçilerin beğenisine sunmak için çalışmalarına tüm hızıyla devam ediyor.

Tüm bu gelişmelerin ışığında 2017 yılını değerlendiren ve 2018 yılı hedeflerine değinen LAMP 83’ün Yönetim Kurulu Üyesi ve CEO’su Batu Ceyişakar, ‘2017 yılını farklı sektörlere yönelik gerçekleştirdiğimiz prestijli projeler ve istediğimiz oranda bir büyüme kaydederek kapatıyoruz. Bu yıl şirketin büyümesi ve gelişmesine paralel olarak, kadromuzu büyütüp istihdam artışı da sağladık. 2018 yılında özellikle, ürün gamı ve müşterilerimize verdiğimiz hizmet alanlardaki yeniliklerle birlikte yurtdışı pazarlara yönelik faaliyetlerimizi de çeşitlendirmeyi hedefliyoruz. Yeniliklerin peşinde koşmaya, LAMP 83’ü daha iyi yerlere taşıyabilmek için var gücümüzle çalışmaya her zaman olduğu gibi devam edeceğiz.’ yorumunu yaptı.