Netpoint Digital Webrazzi Mobil’17 Konferansına destek veriyor

12 Nisan Çarşamba günü gerçekleşecek olan Webrazzi Mobil’17 etkinliğinde mobil uygulamalar, ödeme çözümleri, yayıncılık, pazarlama faaliyetleri ve genel olarak mobil dönüşüm tüm yönleriyle ele alınacak.

Türkiye’nin önde gelen markalarına dijital çözümler üreten Netpoint Digital, Arama Motoru Optimizasyonu (SEO) ve Dijital PR hizmetleri ile Webrazzi Mobil’17 konferansına destek veriyor.

Türkiye’nin önde gelen markalarına dijital pazarlama hizmetleri sunan Netpoint Digital, internet alanındaki uluslararası gelişmeleri inceleyerek analiz eden teknoloji blogu Webrazzi’nin düzenlediği Webrazzi Mobil’17 konferansının destekçileri arasında yer alıyor.

12 Nisan Çarşamba günü gerçekleşecek olan Webrazzi Mobil’17 etkinliğinde mobil uygulamalar, ödeme çözümleri, yayıncılık, pazarlama faaliyetleri ve genel olarak mobil dönüşüm tüm yönleriyle ele alınacak. Webrazzi Mobil 2017’de birçok internet girişimi için mobil trafikler web’i geride bırakmışken mobil dünyaya dair tüm detaylar gün boyunca sektörle ilgilenen kişi ve şirketlerle paylaşılacak. Konferansta konuşmacı olarak yer alacak ilk isimler ise şu şekilde belirlendi:

N’oluyo Kurucu Ortağı Ali Atalık, Volt Kurucusu Ali Halabi, Longi Kurucu Ortağı Berk Yılmaz, Taptoweb Kurucu Ortağı Enes Urhan, BİSU Kurucu Ortağı Ergin Üner, MMA Türkiye Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Handem Çelenkler, MMA Türkiye İcra Komitesi Üyesi Haymi Behar, MMA Türkiye Yönetim Kurulu Başkanı Işık İlhan, BKM Genel Müdür Yardımcısı Serkan Yazıcıoğlu, MMA Türkiye İcra Komitesi Üyesi Zehra Öney.

Webrazzi Mobil’17 etkinliğine destek veren Netpoint Digital, profesyonel içerik üretimi, dijital mecra kullanımı ve kullanıcı deneyimi konusunda 18 yıldır hizmet verip; markalara içerik pazarlaması ve SEO çalışmaları ile ilgili projeler üretiyor.

İnternetle birlikte önemli hale gelen basın bülteni içeriklerini arama motorlarına uyumlu bir şekilde hazırlayan Netpoint, online görünürlük anlamında şirket haberleri için performans odaklı çözümler üretiyor ve şirketlerin haberlerini sadece basın mensuplarına göndermekle kalmayıp, içeriklerin internet ortamında da yayınlanmasını sağlıyor.

Webrazzi’nin yıl boyunca düzenleyeceği etkinliklerin destekçileri arasında yer almaya devam edecek olan Netpoint Digital’in verdiği dijital pazarlama ajansı hizmetleri hakkında detaylı bilgiye www.netpoint.com.tr web sitesinden, Dijital PR servisleri hakkında bilgiye www.kurumsalhaberler.com web sitesinden ulaşılabilir.