Red Bull TV’de sıra Bonnaroo Festival’de

Red Bull TV spor, eğlence, müzik, moda gibi alanlarda orijinal ve ilham verici yayınlar yapan global bir kanaldır. Red Bull TV, 2017 yazında ‘’Festival Sezonu’’ yayınını müzik severlerle buluşturuyor.

Red Bull TV’de Primavera Sound yayını ile başlayan festival sezonu Bonnaroo Müzik ve Sanat Festivali ile devam ediyor. U2, Red Hot Chilli Peppers, TheWeekwnd, Chance The Rapper ve Major Lazer dünyaca ünlü grupların sahne alacağı festival 8-11 Haziran tarihleri arasında Red Bull TV’den (www.redbull.tv/bonnaroo) canlı olarak izlenebilecek.


Bu yıl 16’ıncısı gerçekleşecek olan Bonnaroo Müzik ve Sanat Festivali 8-11 Haziran tarihleri arasında Red BullTV’den canlı olarak yayınlanacak. Amerika’nın Tennessee bölgesindeki Manchester şehrinde düzenlenecek festivale yaklaşık 80 bin müzik severin katılması bekleniyor.

Festivalde;U2, Red Hot Chilli Peppers, The Weekend, Chance The Rapper, Major Lazer, Flume, Lord, The XX, Travis Scott, Gage The Elephant , Marshmello ve TheHead and The Heart gibi dünyaca ünlü müzisyenler sahne alacak.

Festival yayını bütün hafta sonu da devam etmek üzere Türkiye ulusal saatine göre 8 Haziran saat 3.00’da başlayacak. İzleyiciler www.redbull.tv/bonnaroo adresinden canlı sahne performanslarını, kulis röportajlarını ve konser tekrarlarını izleyebilecek. Ayrıca Bonnaroo’nun çevresinde kurulu kamp alanlarına doğru keşif gezileri de yapabilecek.

Red Bull TV Hakkında :


Red Bull TV spor, eğlence, müzik, moda
gibi alanlarda orijinal ve ilham verici yayınlar yapan global bir kanaldır. Red Bull TV, 2017 yazında ‘’Festival Sezonu’’ yayınını müzik severlerle buluşturuyor. Primavera Festivali ile başlayan canlı yayınlar: Demon Days, Electric Daisy Carnival, Roskilde, Montreux Caz Festivali Lollapalooza ve Austin City Limits Music Festival ile devam edecek.Red Bull TV’yi www.redbull.tv adresinden, Red BullTV mobil uygulamasından ve Apple TV’den izlemek mümkün.