Reeder ve Teknosa’dan 23 Nisan’a özel hediyeler

Reeder; Akıllı telefon, tablet ve bilgisayar piyasasında, her bütçeye ve her zevke uygun modelleriyle oldukça fazla ilgi gören yerli markalarımızdan biri.

Reeder; Akıllı telefon, tablet ve bilgisayar piyasasında, her bütçeye ve her zevke uygun modelleriyle oldukça fazla ilgi gören yerli markalarımızdan biri.

Yerli sermaye ile kurulan ve dünya devi markalarla rekabet içinde olan reeder, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nda çocukları unutmadı.

Milletimiz için tarihteki en önemli günlerden biri olan ve Atatürk’ün çocuklara armağan ettiği 23 Nisan için reeder P11S ve P11SE Art modellerinde, Teknosa Mağazaları’nda özel hediyeler sunuyor.

Teknosa ve Reeder, çocukları 23 Nisan da unutmadı ve özel hediye yağmuruna tuttu.

Eğlenirken öğrenmenin yolu

Yeni nesil gözünü teknoloji ile açtı. Eğitim sisteminde bile teknolojinin nimetlerinden yararlanılıyor. Kara tahtalar yerini akıllı tahtalara bıraktı ve öğrenciler dersleri tablet bilgisayarlar ile takip etmeye başladı. Çocuklarımız artık eğlenirken de öğrenirken de teknolojiyi kullanıyor. Üstelik çocuklar yeni teknolojilere ayak uydurmada yetişkinlerden bir adım önde.

VR gözlük ve taşınabilir şarj aleti hediyeleri

Teknosa Mağazaları’na özel “başlayan ve Nisan ayı sonuna kadar devam edecek olan kampanya ile şık metal kasaya, 10 çekirdekli işlemciye, 4 GB RAM, 128 GB dahili depolama alanına ve 5.7 inç ekran boyutuna sahip olan reeder P11S satın alan herkese VR gözlük hediye ediliyor.

Bir diğer kampanya da çift arka kamerasıyla fark yaratan P11SE Art modelinde uygulanıyor. 3 GB RAM, 32 GB dahili depolama alanı, 3300 mAh güçlü batarya gibi özellikleriyle ön plana çıkan P11SE Art modelini satın alan herkese de 2800 mAh Preo My Power power bank hediye.

Nisan ayı sonuna kadar devam edecek olan kampanyalar tüm Teknosa mağazalarında geçerli olacak. VR gözlük hediyesiyle birlikte P11S modeline 2199 TL’ye taşınabilir şarj aleti hediyesiyle birlikte P11SE Art modeline de 1199 TL’ye sahip olabilirsiniz. Tüm dünya çocuklarının 23 Nisan Çocuk Bayramı kutlu olsun.

 

Reeder Hakkında:

2009’da Türkiye’yi e-kitap okuyucu ile tanıştıran Reeder/Selekt Bilgisayar 2010 yılında Android tablet modelleriyle pazarda yerini aldı.

2011’de Türkiye’nin ilk 3G’li Android tabletini geliştiren firma, 2012 yılında Türkiye’nin elektronik zincir mağazalarındaki ilk GSM operatörü destekli 3G tablet kampanyasına imza attı.

2013 yılında dünyanın en büyük işlemci üreticisi Intel ile anlaşan ve 2014 yılında Microsoft Named Partner olan Reeder/Selekt Bilgisayar, EMEA (Europe, Middle East, Africa) Bölgesi’nde 2014’ün en çok tercih edilen Intel işlemcili tablet markası oldu.

2015’te tanıtımını yaptığı akıllı telefon modelleri ile mobil teknoloji dünyasındaki dinamikleri değiştirmeyi sürdüren Reeder/Selekt Bilgisayar, yenilikçi ürünlerinin yanı sıra kendi içinden yükselen iletişimi gücü ile de kullanıcılarına farklı bir deneyim sunmaktadır.

2016 yılında Global Girişimcilik Derneği Endeavor tarafından Türkiye‘den seçilen tek firma olarak Boston’daki uluslararası seçim paneline katılan Reeder/Selekt Bilgisayar, Ernst&Young tarafından desteklenen 10 girişim arasında yer aldı.

Yılın en başarılı 40 girişiminin yer aldığı Fortune 40 listesine de giren Reeder/Selekt Bilgisayar, Shenzen ve Hong Kong’dan sonra Boston ve Amsterdam ofisleriyle global marka yolculuğuna devam etmektedir.