Rengin Sakaoğlu, Şermin Çarkacı ve Anar bu hafta sonu D&R’larda

Rengin Sakaoğlu, fark ediş kitabı olarak tanımladığı kitabı ‘Güneş Bazen Mavi Doğar’ kitabının imza ve söyleşi etkinliğinde sevenleriyle buluşacak. Rengin Sakaoğlu, fark ediş kitabı olarak tanımladığı kitabı ‘Güneş Bazen Mavi Doğar’ kitabının imza ve söyleşi etkinliğinde sevenleriyle buluşacak.

D&R sevilen kitapların yazarları ile okurlarını buluşturmaya devam ediyor. 3 Haziran Cumartesi günü 15:00’te Rengin Sakaoğlu D&R Zorlu’da, Şermin Çarkacı 15:00’te D&R Marmara Forum’da ve 4 Haziran Pazar günü ise Anar 15.00’te D&R Marmara Forum’da okurlarıyla buluşacak

D&R, imza günleri etkinlikleri kapsamında bu hafta sonu Rengin Sakaoğlu, Şermin Çarkacı ve Anar’ı konuk edecek.

Rengin Sakaoğlu D&R Zorlu’da

Rengin Sakaoğlu, fark ediş kitabı olarak tanımladığı kitabı ‘Güneş Bazen Mavi Doğar’ kitabının imza ve söyleşi etkinliğinde sevenleriyle buluşacak. Kendisini hayat yolculuğunda talebe olarak tanımlayan Rengin Sakaoğlu, okurlarına nasıl daha mutlu, iyi, hoşnut olacağını söyleyen yüzlerce yöntemin ortasında hâlâ kendisini “kaybolmuş” hissedenler için eşsiz bir pusula olarak kitabını kaleme aldı.

Rengin Sakaoğlu, 3 Haziran Cumartesi günü 15:00’te D&R Zorlu’da söyleşi ve imza günü etkinliğinde okurlarıyla buluşacak.

Şermin Çarkacı, D&R Marmara Forum’da

Sosyal medyada yüzbinlerce takipçiye ulaşan, yazar “Oyuncu AnneŞermin Çarkacı, kendi hatıralarından ilhamla kaleme aldığı Dedemin Bakkalı’nın, içine okuyucuyu da katan etkinlikli devam kitabı olan Dedemin Bakkalı-Çırak’ı kaleme aldı. Şermin Çarkacı, hayal kurmak, yeni fikirler bulmak, yazmak ve üretmekle ilgili hikayelerin yanı sıra hikayeleri okuyucunun hayatına uygulama imkanı veren etkinliklerin de yer aldığı yeni kitabını, 3 Haziran Cumartesi günü 15:00’te D&R Marmara Forum’da imzalayacak.

Genç yazar Anar D&R Marmara Forum’da

Gençlerin ilgiyle takip ettiği Anar Qasimov, Mayıs ayı içerisinde raflarda yerini alan ‘Bilir mi’ kitabının imza gününde sevenleriyle buluşacak. 4 Haziran Pazar günü 15:00’te D&R Marmara Forum ev sahipliğinde düzenlenecek imza gününde Anar, sevenleriyle sohbet edecek, fotoğraf da çektirecek.

Kitabında ‘Beyaz da olsa yalan her şeyin bittiği yerdir’ diyen Anar, ‘Rüyasında görse, özlediğimi bilir mi? Uyanıp yorumlayabilir mi yaşadığı anda geçmişe süpürdüğü hayallerimi? Uyanma sebebim olduğunu, güneşin o var diye bir başka doğduğunu, “iyi ki varsın!” demek istediğim günlerinden ve gecelerinden beni nasıl bir yabancı gibi kovduğunu ölçüp biçebilir mi?’ satırları ile okuyucularına sesleniyor.