Serafim Estetik ve Güzellik Merkezinden Dikkat Çeken Uygulamalar

Bakımlı kadınların metropollerde kendilerini daha çok göstermesi ile birlikte estetik ve güzellik merkezlerinin kapıları daha çok çalınır oldu.

Özellikle kadınların protez tırnak, kirpik lifting, botox, kalıcı makyaj, kolejen aşısı, kalıcı oje, soğuk lipoliz gibi uygulamaları tercih ettiklerine dikkat çeken Serafim Estetik ve Güzellik Merkezi‘nden Pakize Gürbey, bakımlı kadınların kendilerine olan güvenlerin daha çok arttığını ifade ederek şöyle devam etti:

“Bizim kadınlarımız bakımlı ve güzel olmayı seviyorlar. Eskiden belirli bir gelir düzeyine sahip olanların yaptırdığı uygulamaları, fiyatlarımızı makul sevilerde tutarak herkesin yaptırabileceği bütçeler ile gerçekleştirilmesini sağladık.”

Pendik’teki merkezlerinde kadınları güzelleştirmek için çok sayıda uygulama icra etiklerini açıklayan Pakize Gürbey şöyle devam etti:

“Öncelikli olarak danışanımızı yakından tanıyarak neye ihtiyacı olduğunu birlikte kararlaştırıyoruz. Cilt analizi en öncelikli aşamamız. Her zaman kişiye özel uygulamalar yaparız. Çünkü her insanın kendisine özel tercihleri ve fiziksel yapısı mevcut.”