Şinasi Tek, Meslekte 30. Yılı Plaketini Aldı!.

Jeodezi Mühendisi Şinasi Tek görseli CEO Haber'de.
Jeodezi Mühendisi Şinasi Tek.

Jeodezi Mühendisi Şinasi Tek, TMMOB Harita ve Kadastro Mühendisleri Odası İstanbul Şubesi, tarafından her yıl düzenlenen ve meslek yaşantısında 30. yılını dolduran üyelerine, mesleğe ve oda çalışmalarına sağladıkları değerli katkıları anısına düzenlenen törende plaketini aldı.

Şişli Belediyesi Nazım Hikmet Kültür ve Sanat Evi‘nde düzenlenen Meslekte 30. Yıl Plaket Töreni‘ne TMMOB Harita ve Kadastro Mühendisleri Odası Yönetim Kurulu Başkanı Ali İpek, HKMO Örgütlenme Sekreteri Hüseyin Arkan, HKMO Denetleme kurulu Üyesi Selahattin Avşar ve Şube Yönetim Kurulu Üyeleri katıldı.

1991 yılı mezunu meslektaşlarının ve ailelerinin katıldığı etkinlikte açılış konuşmasını Şube başkanı Mehmet Hışır yaptı. Harita ve Kadastro Mühendisleri Odası Yönetim Kurulu Başkanı Ali İpek‘in konuşmasının ardından etkinliğe katılan üyelere Meslekte 30.yıl plaketi ve 1991 yılı mezunları andacı verildi.

Tören, Meslekte 30. hizmet yılını dolduran üyelerden Serhat Küçük, Şinasi Tek, Sevda Gül Ertürk, Mustafa Gürsoy, Hakan Bekar, Tekin Kibar ve İsa Bora‘nın konuşmalarının ardından toplu fotoğraf çekimi ve kokteyl ile devam etti.

Jeodezi Mühendisi Şinasi Tek, Meslekte 30. yıl Plaketi nedeniyle yaptığı konuşmada, Harita ve Kadastro Mühendisleri Odası İstanbul Şubesi tarafından düzenlenen Meslekte 30.yıl Plaket Töreni‘ne katılarak duygulu anlar yaşadığını ve muhteşem bir organizasyon ile 1991 mezunlarını bir araya getiren HKMO İstanbul Şube yönetimine ve tüm emeği geçenlere teşekkür etti.