Sıradışı Digital, 50 yıllık serüvenin yol arkadaşı oldu

Özlem Grup, sunduğu hizmetleri Sıradışı Digital ile sosyal medyaya taşıyor.

1965 yılından bu yana çeşitli alanlarda hizmet veren Özlem Grup, sunduğu hizmetleri Sıradışı Digital ile sosyal medyaya taşıyor.

Bu sektörde 50 yılını dolduran, gıda, ticaret ve dağıtımdan, konaklama, lojistik, seracılık, emlak- inşaat ve eğlenceye kadar çeşitli alanlarda faaliyet gösteren Özlem Grup’un dijital PR ve kurumsal iletişim çalışmaları artık Sıradışı Digital tarafından yürütülüyor.

Vizyonu, yenilik, değişim ve gelişimle sürdürülebilir başarıyı yakalamak ve güçlü ekipler oluşturarak, etkin ve akıcı süreçler yaratmak, esnek ve kalıcı çözümler üretmek olan Özlem Grup bu vizyonunu dijital dünyada da hayata geçiriyor. Sıradışı Digital tarafından Özlem Grup’a kurumsal kimliğine uygun yeni bir web sitesi ve 50. Yıl logosu tasarlandı. Aynı zamanda 50. yıla özel videolar ve sosyal medya konseptleri de dijital gelişim sürecinde yer alıyor. 50 yıllık nostaljik bir emek serüveni, dijital dünyada yeniden hayat buluyor ve “bu50yıllıkberaberlik” hashtagi altında yürütülen sosyal medya konsepti yoğun ilgi görüyor.