Türk gölge oyunu Karagöz ile Hacivat İncek Loft Ramazan Geceleri’nde

Karagöz: Cadılar ve Hint Fakiri isimli gölge oyunu İncek Loft Ramazan Geceleri’nde izleyicileri eğlendirirken, Sıradışı İlüzyon Gösterisi Kıvanç – Burak da izleyicileri bir hayli şaşırtacak.

Ankaralıların büyük ilgi gösterdiği ve bu yıl ilki düzenlenen İncek Loft Ramazan Geceleri programının üçüncü etkinlik programı 17 Haziran Cumartesi günü hayata geçiyor.

Önceki etkinlikte ateş performansına hayran kalan ziyaretçileri şimdi de Karagöz ve Hacivat gösterilerinin üstadı olarak kabul edilen Türk Gölge Oyunu ustası Hayali Yüce Ali karşılayacak.

Karagöz: Cadılar ve Hint Fakiri isimli gölge oyunu İncek Loft Ramazan Geceleri’nde izleyicileri eğlendirirken, Sıradışı İlüzyon Gösterisi Kıvanç – Burak da izleyicileri bir hayli şaşırtacak.

Ankara’nın yeni merkezi İncek’te hayata geçirilen ve yaşamın başladığı İncek Loft projesi, kutsal Ramazan ayına özel hazırlanan etkinliklerle ev sahipleri ve Ankaralıları ağırlamaya devam ediyor. İncek Loft Ramazan Geceleri etkinliğinin üçüncüsü 17 Haziran Cumartesi akşamı iftardan hemen sonra gerçekleştirilecek.

Önceki etkinlikte Firestorm grubunun ateş dansı performanslarına hayran kalan ziyaretçileri Cumartesi akşamki etkinlikte de Karagöz ve Hacivat gösterilerinin üstadı olarak kabul edilen Türk Gölge Oyunu ustası Hayali Yüce Ali karşılayacak. Türkiye’de Karagöz’ün tanıtımına büyük emeği geçmiş olan Hayali Küçük Ali’nin torunu ve öğrencisi olan Hayali Torun Çelebi’nin öğrencisi olan Hayali Ali Yüce, uluslararası alanda ödüle sahip olan Karagöz: Cadılar ve Hint Fakiri isimli oyunu İncek Loft perdesinden izleyicilerle buluşturacak.

KARAGÖZ’DEN SONRA

İLÜZYON ŞOVU VAR

Karagöz: Cadılar ve Hint Fakiri isimli gölge oyunu Ramazan Geceleri’nde izleyicileri doyasıya eğlendirdikten sonra sahneyi Sıradışı İlüzyon Gösterisi adını verdikleri performans ile Yetenek Sizsiniz programından akıllarda kalan Kıvanç ve Burak alacak. İkili yaptıkları illüzyon gösterileriyle ziyaretçileri bir hayli şaşırtacak.

İncek Loft Etkinlik Meydanı’nda hayata geçirilen “Ramazan Geceleri”nde sokak satıcıları geleneksel kıyafetleri ile karşılayacağı ziyaretçilere şerbet, macun, dondurma, patlamış mısır ve pamuk şeker ikramı da yapılmaya devam edilecek.

İNCEK LOFT RAMAZAN GECELERİ

17 Haziran 2017 Cumartesi

21.00-22.00 – Tiyatro Tempo – Hayali Yüce Ali gösterisi.

22.05-23.05 – Sıradışı İlüzyon Gösterisi Kıvanç ve Burak.

* Tüm etkinlikler boyunca geleneksel kıyafetler giyinmiş sokak satıcıları ziyaretçilere ücretsiz çay-kahve, şerbet, dondurma, macun, patlamış mısır, pamuk şekeri dağıtımı gerçekleştirecekler.