Türkiye’nin Otomobili Girişim Grubu’nun (TOGG) iletişim ajansı desiBel Ajans oldu

TOGG'u açılımı: Türkiye'nin Otomobili Girişim Grubu Sanayi ve Ticaret A.Ş. olup görselini CEO Haber'de inceleyebilirsiniz.
Türkiye'nin Otomobili Girişim Grubu Sanayi ve Ticaret A.Ş.

Türkiye’nin Otomobili Girişim Grubu (TOGG), kurumsal iletişim ajansı olarak desiBel Ajans’ı seçti.

desiBel Ajans, perakende, otomotiv, telekomünikasyon ve tüketici elektroniği gibi farklı alanlarda deneyimleri olan Anadolu Grubu, BMC, Kök Grubu, Turkcell, Zorlu Grubu ve Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) iş birliği ile kurulan TOGG’un tüm kurumsal iletişim ve sosyal medya yönetimini üstlendi.

desiBel Ajans halen; Atasay, Cumhurbaşkanlığı Yatırım Ofisi, Çimsa, Gaggenau, GarantiBBVA, Huawei, Koton, Kredi Kayıt Bürosu, Mondelez International, Orvital, British American Tobacco, Profilo, Puma, Republica, Riot Games, Sabancı Holding, Sabancı Vakfı, Sanofi, Siemens, Tarım ve Orman Bakanlığı, Teknosa, Tepe Savunma, Tetra Pak, Tiryaki, Türkiye Çimento Müstahsilleri Birliği, Visa, Yotel’in iletişim ajansı olarak faaliyet gösteriyor.

TOGG’u Açılımı:

Türkiye’nin Otomobili Girişim Grubu Sanayi ve Ticaret A.Ş.’dir.

Mehmet Gürcan Karakaş Kimdir?

1965 Antalya Akseki doğumlu olan Mehmet Gürcan Karakaş, 1988 yılında Ortadoğu Üniversitesi Makine Mühendisliği Bölümü’nden mezun oldu. Karakaş, aynı yıl Aselsan’da çalışmaya başladı.

Gürcan Karakaş, 2004 yılında Bosch Türkiye’ye Genel Müdür olarak atandı ve 2007 yılında Bosch’un Almanya’daki merkezine geçti.

Gürcan Karakaş, TOGG, tarafından CEO olarak yerli otomobil projesinin başına getirildi.