Vedat Göncü: “Şimdi okumanın tam zamanı!..”

Eylül Kitabevi sahibi Vedat Göncü, 'şimdi okumanın tam zamanı' mottosuyla okuyucularına kitap ziyafeti sunduklarını açıkladığı haberi CEO Haber'de okuyabilirsiniz.
Eylül Kitabevi sahibi Vedat Göncü!..

Eylül Kitabevi sahibi Vedat Göncü, ‘şimdi okumanın tam zamanı’ mottosuyla okuyucularına kitap ziyafeti sunduklarını açıkladı.

Eylül Kitabevi‘ni aranılan her kitabın bulunabileceği Mecidiyeköy’deki ufacık tefecik bir kitapçı olarak tanımlayan Vedat Göncü, olmayanın oldurulduğu, önceki alışverişte alınan kitabın unutulmadığı, okuyucunun müteakip gelişinde mutlaka fikrinin sorulduğu bir yuva olduğunu ifade ederek şöyle devam etti:

Eylül Kitabevi, yuva kokan bir yerdir. Bu nedenle okuyucularımız ile sürekli iletişim halindeyiz. Okuyucularımıza her türlü azami desteği veriyoruz. Eylül Kitap Kulübü olarak kendi listemizden yapılan 50 TL ve üzeri yurtiçi alımlarda kargo ücretini karşılamaktayız. Gönderilerimiz ARAS Kargo ile anlaşmamız gereği indirimli olarak gönderilmektedir. Yurtdışı gönderilerimizi de PTT Kargo ile en uygun fiyatla gönderiyoruz!.”

Okuyucularının kargolarını sisteme girdikleri takip numarası ile internet adreslerinden takibini yapması yapması gerektiğine dikkat çeken Eylül Kitabevi sahibi Vedat Göncü, kargoların takibinin alıcının sorumluluğunda olduğunu, gecikme veya başka problemlerde hemen kendileri ile veya kargo şubesi ile iletişime geçmelerine vurgu yaparak şöyle devam etti:

“Kitaplar okuyucularımıza fatura isteğini belirtmedikleri sürece kasa fişi ile gönderim yapılmaktadır. Hergün sisteme düzenli kitap yüklemesi yapıyoruz. Stoklarımız sınırlı değildir. Kayıtları kendi kitaplarımızın özelliklerine göre yapmaktayız. Kondisyon bilgileri açıklama kısmında belirtilmektedir. Kitap seçimi yaparken sadece fiyatına göre seçmemeleri okuyucularımızın menfaatine olacaktır. Bununla birlikte hataların her zaman iyiniyet çerçevesinde çözüme kavuşturulacağından emin olabilirler.”

Eylül Kitabevi’ne şu adres ve hesaplardan ulaşılabiliyor:
2. Taşocağı Cad. Cemal Sahir Sok. No:25/A Mecidiyeköy / İstanbul
Tel: 0 212 274 17 36
https://www.instagram.com/eylulkitabevisahaf
https://www.nadirkitap.com/eski/eylul-kitap-kulubu-sahaf28546.html