Yeni Nesil Modern Evlerin Bağlantı Tercihi; PLA5256

Zyxel PLA5256, tak çalıştır özelliğiyle özel bir konfigürasyona ihtiyaç duyulmadan tek bir hat üzerinden hem güç ünitesi hem de powerline adaptör olarak işlev görebiliyor.

Zyxel, internet erişiminde AV1000 teknolojisi ile elektrik hattı üzerinden 1000 Mbps bağlantı hızı vaat eden Priz Girişine ve Gigabit Ethernet portlarına sahip yeni powerline ağ genişleticisi PLA5256’yı Türkiye’de satışa sundu.

En yüksek teknolojileri bünyesinde barındıran ve yenilikçi ürünleriyle öne çıkan; ağ teknolojileri alanında dünya liderlerinden biri olan Zyxel, yeni nesil evleri Gigabit ağ teknolojiyle buluşturmaya hazırlanıyor. AV1000 teknolojisi desteği ile elektrik hattı üzerinden 1000Mbps hıza kadar destek verebilen powerline adaptör PLA5256, kolay kurulumu ve kullanıcı dostu tasarımıyla evlerdeki elektrik prizlerinin daha verimli kullanılmasına olanak tanıyor.

Ürün sayesinde evinizde bir noktadan diğer noktaya kablo çekmeye gerek kalmadan dizüstü bilgisayarınız ve IPTV uygulamalarınız evin her köşesinden internete kolaylıkla bağlanabiliyor. PLA5256 Kit mevcut elektrik altyapınızı kullanarak kablo çekme derdine son vererek üzerinde bulunan gigabit portlar ile yüksek hızlı bağlantı imkanı sağlıyor. Ürünü hali hazırdaki bir prize taktığınız anda, evinizdeki elektrik şebekesi, kullanıma hazır bir internet ağına dönüştürebilirsiniz. PLA5256 üzerinde yer alan priz girişi sayesinde mevcut prizinizde yer kaplamıyor.

Çok katlı evler ve küçük ofisler için ideal çözüm

Her ölçekteki kurumun ağ çözümlerindeki iş ortağı olma vizyonuyla hareket eden Zyxel, yeni ürünüyle çok katlı ya da geniş bir alanda faaliyet gösteren işletme ya da evlerin kesintisiz iletişim ihtiyacını karşılamak için yeni ürünler geliştirmeye devam ediyor.

Kablolu kesintisiz ve yüksek hızda internet erişim ihtiyacı olan kullanıcılar için ideal bir çözüm sunan Zyxel, HomePlug AV2 SISO uyumlu olan en yeni kablosuz ağ genişletici ürünü PLA5256 ile 1000 Mbps’ye (*) kadar hız imkânı sunuyor.

Tak, çalıştır

Elektrik prizinizi PLA5256 ile kablolu internete dönüştürmek oldukça kolay. Yapmanız gereken tek şey cihazı fişe takmak. Zyxel PLA5256, tak çalıştır özelliğiyle özel bir konfigürasyona ihtiyaç duyulmadan tek bir hat üzerinden hem güç ünitesi hem de powerline adaptör olarak işlev görebiliyor. İki ethernet portu ve ön tarafında yer alan priz girişi ile her PLA5256 adaptörü, ev kullanıcıları için oyun konsolu ya da set üstü kutusu arasında seçim yapma ihtiyacını ortadan kaldırarak diğer elektrikli cihazın takılmasına izin vererek mükemmel bağlantı olanağı sağlıyor.

Bir kez bağlayın gerisi ona bırakın

Zyxel PLA5256, mevcut altyapıya bir kez bağlandıktan sonra Quality-of-Service (QoS) fonksiyonu sayesinde tüm bağlı cihazların ihtiyaç duyduğu kadar bant genişliği tahsis ederek en verimli ağ kullanımı olanağını sunuyor. Ürün üzerinde bulunan şifreleme tuşuna basıldığında ise yerleşik 128-bit Gelişmiş Şifreleme Standardı (AES) tek dokunuşla aktif hale geliyor.

* Teorik maksimum veri transfer hızı HomePlug AV2 kanal özelliklerine göre verilmiştir. Gerçek veri transferi oranı; mesafe, ağ trafiği, elektrik telleri üzerindeki gürültü, elektrik tesisatı ve diğer olumsuz koşullara göre değişiklik gösterebilir.

Zyxel Hakkında

İnovasyon ve müşteri merkezli çalışma sistemini benimseyen Zyxel, yaklaşık otuz yıldır insanları ve kurumları internete bağlıyor. Zyxel; ağ teknolojilerindeki deneyimini, telekom şirketleri, servis sağlayıcılar ile iş ve ev kullanıcılarının hayatlarını kolaylaştırmak için kullanıyor. Zyxel, iş ortakları ile yarının iletişim ağlarını inşa ederken, geleceğin kurumları ve iş profesyonellerine yeni nesil bir dünya yaratmak için potansiyel bir gücün ortaya çıkmasına aracı oluyor.

Zyxel; Ağ Dünyasındaki İş Ortağınız.

  • Dünya çapında 1500 iş ortağı
  • Küresel bağlantıda kullanılan 100 milyon cihaz
  • Zyxel çözümleriyle daha akıllı çalışan 7000 bin işletme
  • 150 farklı piyasada küresel hizmet
  • Türkiye’de hali hazırda kurumlar ve bireysel nezdinde dört milyonu aşkın ürün kullanımı
  • Türkiye’de 75 kişilik konusunda uzman kadro