Yeni Pazarlara Açılmak ve Durgunluğu Yönetmek

Öngörülemeyen riskleri ve Büyük resmi görebilmek, Yeni fikirler, Fırsatlar ve Çözüm önerileri yanında başarı ve başarısızlık örnekleri” kapsamında konuşmalar ve oturumlar olacaktır..

20 yılı aşkın sektör tecrübesi ile başarılı seminer ve zirve organizasyonlarına imza atan Boğaziçi Eğitim / Bosphorus Conferences yeni pazarlara açılmak konusunu mercek altına alarak durgun dönemleri şirketiniz için avantaj haline getirmeyi hedefliyor.

10 Mayıs 2017 tarihinde DoubleTree by Hilton Moda’da gerçekleştirilecek olan konferansta girişimcilik, yatırımlar, istihdam, yönetim ve kadın yöneticilerin önemi, marka değeri, birleşmeler ve satın almalar, değişim, dönüşüm ve büyümeye yardımcı olacak yöntemler, pazarlama ve satış yöntemleri, iş modelleri, inovasyon, dış pazarlarda yapılan hatalar, kriz yönetimi, eğitim ve e-öğrenme, müşteri odaklılık, teknoloji, içerik ve dış kaynak kullanımı, bulut bilişim, karar alma, stratejiler oluşturma, öngörülemeyen riskleri ve büyük resmi görebilmek, yeni fikirler, fırsatlar ve çözüm önerileri yanında başarı ve başarısızlık örnekleri kapsamında sektörün önde gelen isimleri ile sizleri bir araya getirecektir..

Zirve Konuşmacıları

Yavuz Onay, DEİK, Türk-Çin İş Konseyi Başkanı Vehbi Varlık, İnoksan Yönetim Kurulu Başkanı Şerif Kaynar, KornFerry Onursal Başkanı Serkan Koç, Cimri.com CEO Sami Erol, Aktaş Holding CEO Ömer Şengüler, Global Magic Brands Yönetim Kurulu Başkanı Muzaffer Gölcü, General Mobile Genel Müdürü Melek Bar Elmas, Merlin Bilgisayar Kurucu Ortak Kemal Apaydın, Viralking CEO Hüseyin Özer, Sofra London Restaurant Sahibi Hakan Güldağ, Dünya Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Prof. Dr. Gonca Telli Yamamoto, Maltepe Üniversitesi Doğan Ufuk Güneş, YASAD Başkanı Celal Toprak, Ekonomi Gazetecileri Derneği Başkanı Arkın Kol, Dolby Digital Türkiye ve Bölge Direktörü Alp Yarkın, Artıbarter Genel Müdürü Adnan Dalgakıran, Dalgakıran Kompresör Yönetim Kurulu Başkanı Abdullah Bozgeyik, Zirve Koordinatörü, Yönetim Danışmanı, Öğretim Görevlisi, Yazar Artıbarter Firması Oturumu / Panel

Bilgi almak için 0216 422 95 95 numaralı telefondan Boğaziçi Eğitim ile iletişime geçebilir, info@bogaziciegitim.com.tr adresinden sorularınızı iletebilirsiniz.

Daha detaylı bilgiye aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz. http://www.bogaziciegitim.com.tr/org/yeni-pazarlara-acilmak-durgunlugu-yonetmek-zirvesi/