AGT, Bayi Eğitimleriyle Sektöre Damgasını Vuracak

AGT, yeni ürünlerine dair teknik özellikler, kullanım alanları, renk, kombinleme ve montaj bilgilerini bayilerine sunduğu eğitimle paylaşıyor.

Yaşam alanlarına özel ahşap çözümler sunan AGT, İstanbul’daki İkitelli Kısıklı ve İran showroom’larında gerçekleştirdiği bayi eğitimleriyle sektöre katma değer sunuyor.

Antalya Organize Sanayi Bölgesi’nde toplam 400 bin metrekare alana kurulu modern üretim tesislerinde; MDF, MDF-LAM, Panel, Profil üretimi ile mobilya ve dekorasyon sektörlerine, parke, kapı, duvar paneli ve süpürgelik üretimi ile de inşaat sektörüne hizmet veren AGT, yeni ürünlerine dair teknik özellikler, kullanım alanları, renk, kombinleme ve montaj bilgilerini bayilerine sunduğu eğitimle paylaşıyor. Sektör temsilcilerine, ürünlerine dair detaylı bilgileri aktarmayı hedefleyen AGT Nisan ayında başladığı eğitimlerini tüm yıl sürdürecek.

Yangına dayanıklı kapıdan 10 mm parkeye dek farklı ürün gruplarını bayileri ve sektör temsilcilerine sunan AGT, ürün özelliklerini bayilerine daha yakından tanıtarak, hem kullanım ömrünü artırmaya hem de doğru mekanlar için doğru ürünlerin sunulmasına yönelik destek veriyor.

Konuyla ilgili bir açıklama yapan AGT Genel Müdürü Şirzat Subaşı; “AGT olarak, hem Türkiye çapında hem de global platfomda kalitemizle öne çıkıyoruz. Tüm çalışmalarımızı sadece bugünü değil, yarın planlayarak, sektöre katkı sağlayacak bir vizyonla sürdürüyoruz. İstanbul İkitelli, Kısıklı ve İran’da bayilerimiz için gerçekleştirdiğimiz eğitimle ürünlerimizin teknik özellikleri, kombinleme ve kullanımı hakkında detaylı bilgiler veriyoruz. Onlardan aldığımız olumlu geri dönüşler sektörümüzdeki gelişim adına yaptığımız çalışmanın önemini vurguluyor. İlerleyen dönemde yeni eğitimleri hayata geçirmeyi hedefliyoruz” diye konuştu.