İNTİSAD Heyeti, Bremen’e Çıkarma Yaptı!..

Kurucu Genel Başkan Av. Selahattin Par'ın önderliğinde gerçekleşen toplantılarda İNTİSAD toplantısı.
İNTİSAD (İnternasyonal Türkiye İş İnsanları Derneği) heyeti Almanya iş dünyasından Bremen Kuzeybatı (TEWİFO) üyeleri ile bir araya geldi.

Bir dizi temaslarda bulunmak için Almanya’nın Bremen kentine giden İNTİSAD heyeti çıkarma yaptı.

Kurucu Genel Başkan Av. Selahattin Par‘ın önderliğinde gerçekleşen toplantılarda İNTİSAD (İnternasyonal Türkiye İş İnsanları Derneği) heyeti Almanya iş dünyasından TEWİFO (Türk-Avrupalı Ekonomi Forumu Bremen/Kuzeybatı) üyeleri ile bir araya geldi.

Almanya ve Türkiye arasında ticari faaliyetlerin köprüsünü her geçen gün daha sağlamlaştırdıklarını açıklayan İNTİSAD Genel Başkan Av. Selahattin Par yakında gelişmeleri kamuoyu ile paylaşacaklarını ifade etti.

İftar programı kapsamında İNTİSAD – TEWİFO heyetler arasındaki görüşmelere Bremen Sosyal Demokrat Partisi Başkanı Bremen Eyalet Başbakanı Carsten Sieling, TEWİFO Başkanı Bünyamin Şereflioğlu, Yönetim Kurulu üyelerinden Cemile Güzel‘in yanı sıra; SPD Bremen Eyalet Milletvekili Mustafa Güngör, eski SPD eyalet milletvekili Ruken Aytaş ile İNTİSAD heyeti arasında Kurucu Genel Başkan Yardımcısı Tülay Güneş, Avrupa Yakası Teşkilat Başkanı Özkan Yılmaz, Anadolu Yakası Teşkilat Başkanı Cengiz Pehlivan, Anadolu Yakası Kadın Kolları Başkanı Şehnaz Kaya, Avrupa Yakası Teşkilat Başkan Yardımcısı Yusuf Yavuz, Anadolu Yakası Teşkilat Başkan Yardımcısı Recep Dilsiz ve Almanya Teşkilat Başkanı İnci Kara katıldı.