“LOHUSA”ya Bol Kahkahalı Okuma Provası

Yapımcılığını Muzaffer Yıldırım’ın üstlendiği Lohusa, NuLook Production imzasıyla 2024 yılında sinemada izleyici ile buluşacak haber görseli. Tüm haber detayları CEO Haber'de.
Muzaffer Yıldırım’ın üstlendiği Lohusa.

Başarılı oyuncu ve senarist Gupse Özay’ın heyecanla beklenen yeni filmi “Lohusa”nın okuma provası gerçekleştirildi. Yapımcılığını Muzaffer Yıldırım’ın yaptığı yönetmen koltuğunda Kıvanç Baruönü’nün oturduğu filmin oyuncu kadrosu prova için bir araya geldi.

Eltilerin Savaşı Görümce Deliha filmleriyle milyonlara ulaşan başarılı oyuncu ve senarist Gupse Özay son filmi ‘Lohusa’ için çalışmalarını hızlandırdı. Uzun bir senaryo ve kast çalışmasının ardından önümüzdeki günlerde sete girecek olan filmin oyuncu kadrosu okuma provasında buluştu.

Kıvanç Baruönü yönetmenliğinde beyazperdeye taşınacak filmde rol alan Gupse Özay Onur Gürçay Esra Ruşan Hazal Türesan Su Şanad Elif Nur Kerkük ve Feri Baycu Güler’in katıldığı Lohusa filminin okuma provası kahkaha ve eğlence içinde geçti. Kıvanç Baruönü ve Gupse Özay provada esprileriyle keyifli anlar yaşattı.

Lohusa’nın çekimleri 11 Ekim’de başlıyor

Lohusa set ekibi de çalışmalara hız kesmeden devam ediyor. Film ekibi çekimlere 11 Ekim tarihinde başlayacak. Filmde bir anne ve babanın doğumdan sonra yaşadıkları ilk 40 gün ve bu süre içinde başlarına gelen komik olaylar anlatılıyor. Lohusa eğlenceli senaryosu ve oyuncu kadrosu ile önümüzdeki yılın iddialı sinema filmleri arasında yer alıyor.

Yapımcılığını Muzaffer Yıldırım’ın üstlendiği Lohusa NuLook Production imzasıyla 2024 yılında sinemada izleyici ile buluşacak.