Mil kazandıran iş birliği

Sigortam.net CEO’su Tahsin Gürdoğan açıkladı.

Türkiye’nin ilk ve en büyük sigorta platformu Sigortam.net ve Türkiye’nin en prestijli uçuş programı olan Türk Hava Yolları’nın Miles&Smiles programı yeni bir iş birliğine imza attı. İş birliği kapsamında Sigortam.net’ten sigorta poliçesi alan Miles&Smiles üyeleri farklı kampanyalardan uçuş Milleri kazanacak.

2001 yılında kurulan, Türkiye’deki online ve telefon üzerinden sigorta satış ve karşılaştırma hizmeti sunan ilk şirket olma özelliğine sahip Sigortam.net Türk Hava Yolları’nın uçuş programı olan Miles&Smiles ile uzun soluklu bir iş birliğine imza attı. Kasım ayında yapılan anlaşma ile Sigortam.net müşterileri farklı kampanyalardan faydalanarak Miles&Smiles’den uçuş Mili kazanacak.

Sigortam.net CEO’su Tahsin Gürdoğan açıklamasında; “Sigortam.net müşterilerine sunduğu en iyi fiyat garantisi ve yüzde 45’e varan fiyat avantajlarının yanı sıra; Türkiye’nin en prestijli uçuş programı olan Miles&Smiles iş birliğimiz ile müşterilerimize farklı faydalar sağlamayı hedefledik. Miles&Smiles üyelerine özel düzenlenecek kampanyalarla müşterilerimiz sigorta poliçesi satın alırken hangi bankanın kredi kartı olduğuna bakmaksızın uçuş Mil’i kazanılabilecek. Sigortam.net’ten Mil kazanmak için tek yapılması gereken poliçe satın alırken Miles&Smiles üyelik numarasını (TK numarası) Sigortam.net ile paylaşmak” dedi. “Bizim için önemli olan müşterilerimizin her zaman yanında olmak” diyen Gürdoğan, Sigortam.net müşterilerinin ilgisini çekecek başka işbirlikleri ve kampanyalar olabileceğinin de müjdesini verdi.

Miles&Smiles iş birliğini duyurmak ve eski yılı “uçuran” bir kampanya ile uğurlamak isteyen Sigortam.net, 31 Aralık 2015’e dek kasko sigortası ve özel sağlık sigortası alan tüm Miles & Smiles üyelerine 2.000 Mil hediye ediyor. Sigortam.net’ten ilk kez poliçe alacaklar için geçerli bu çok özel kampanya hakkındaki detaylı bilgilere www.sigortam.net/milesandsmiles-mil-kampanyasi adresindeki kampanya sayfasından ulaşmak ya da Sigortam.net’in “en iyi fiyat garantisi” ile sigorta yaptırmak için hemen 444 24 00 numaralı Sigorta Destek Hattı’nı aramak yeterli.

7 gün 24 saat sigorta desteği
2015 yılında 14. yaşına basan ve kurulduğu günden bu yana 2,6 milyondan fazla müşteriye Türkiye’nin en büyük sigorta şirketlerinin tekliflerini sunan Sigortam.net, poliçe satın alındıktan sonra da müşterilerini yalnız bırakmıyor, 444 24 00 numaralı sigorta destek hattı üzerinden müşterilerine poliçelerine dair tüm konularda ve hasar anında 7 gün 24 saat destek sağlıyor.