Samti, Yeni Fabrikasında Daha Güçlü Üretim Yapacak

Samti Gıda Sanayi yeni yerine taşınıyor.
Samti Gıda Sanayi

Türkiye’de önde gelen sporcu besinleri ve takviye edici gıda üreticilerinden biri olan Samti, Seyrantepe’de yeni inşa ettikleri fabrikasına geçmeye hazırlanıyor.

Samti Gıda, kendi bünyesindeki fabrikalarda bulunan ve en sofistike imalatları dahi kolaylıkla gerçekleştirileceği şekilde tasarlayıp, güncel teknolojiyle donatılmış gıda-GMP ve HACCP standartlarının kılavuz olarak benimsendiği tesisinde gerçekleştirdiği, kaliteli üretim ve müşteri ihtiyaçlarını tam olarak anlama üzerine kurulu iletişim becerileri ile tanınmaktadır.

Sektöründeki lider üreticilerden biri olan Samti, ürün planlama, formülasyon, üretim, ambalajlama ve dağıtım hizmetlerine ilişkin tüm süreçleri kendi bünyesinde gerçekleştirmektedir.

Türkiye’deki balık yağı distilasyonu ve yumuşak kapsül üretimi gibi ilk’leri gerçekleştirmiş olan Samti, minimum stok seviyesi ile takip ettiği hammaddelerin geniş skalası ve güçlü üretim kapasitesi nedenleriyle çok hızlı ve esnek imalat gerçekleştirebilme imkanlarına sahip olduğu gibi, farklı ihtiyaçlar için özel marka, özgün formülasyon ve çoklu dil ile hazırlanmış ambalaj aplikasyonlarını da rahatlıkla uygulayabilmektedir