Yıldırım Bakır, Aston Martin’e Yatırım Götürmek İçin Amerika’ya Gidiyor

SWIFT Banking İndustry ve COCA-COLA, GCI gibi şirketlerdeki deneyimlerini iş adamları ile paylaşan Yıldırım Bakır, prestijli inşaat alanında uzman olan

Lobicilik ve kurumsal yatırımlara farklı bakış açısı getiren Yıldırım Bakır, Aston Martin’in özel davetlisi olarak Amerika’ya gidiyor.

SWIFT Banking İndustry ve COCA-COLA, GCI  gibi şirketlerdeki deneyimlerini iş adamları ile paylaşan  Yıldırım Bakır, prestijli inşaat alanında uzman olan Aston Martin’in yeni projeleri ile ilgili teknik detayları konuşmak için Amerika uçuşu öncesi CEO Haber’e yaptığı açıklamada; gelecek yatırımın yeni bir başlangıç olduğunu ifade etti.

Uluslararası finans ve lobicilik alanında aktif deneyimleri olan Yıldırım Bakır, Aston Martin’in Türkiye’ye gelmesi ile birlikte inşaat sektörüne yeni teknolojilerin ve mimari bakış açıların yansımaları olacağına dikkat çekerek şunları söyledi:

“Bildiğiniz gibi güzel ülkemiz Türkiye, tarihinin ilk dönemlerinden beri şehir yapılanmasında mimari değerlere önem vermektedir. Ecdadımız mimarideki estetik ve opsiyonel kullanımı her zaman desteklemiştir.  Aston Martin’in Türkiye’ye gelmesi ile birlikle kültürler arası etkileşim olacak ve inşaat sektörü, yeni bakış açıları kazanacak.”

Çalışmalarını Aston Martin gibi yatırım değeri yüksek inşaat projelerine fon oluşturma yönünde yoğunlaştırdığını açıklayan Bakır şöyle devam etti:

Türkiye Aston Martin Temsilcisi Atilla Kılıç ve ekibi ile birlikte bu projede gayet uyumlu ve keyifli bir şekilde çalışıyoruz. Karşılıklı oldukça verimli yol aldık. Bu meyanda inşaat sektörü ile ilgili olarak fon oluşturma çalışmalarımız devam ediyor. Amacımız Türkiye ile dünya finans piyasası arasında işbirliğini gerçekleştirerek dünya devi ülkelerin ilgisini ülkemize çekmek ve onların fonlarını inşaat ile diğer reel sektörlere yatırım yapmalarını sağlamak.”

Amerika Miami’de elit, lüks konut projesi olan Aston Martin Residences projeleri ile ilgili bilgilere aşağıda ulaşılabiliniyor.