Ömer Savaş’ın Bir Ayağı Şehirde, Diğeri Doğada!..

SAY Hukuk Bürosu Kurucu Ortağı Avukat Ömer Savaş, doğada!..
SAY Hukuk Bürosu Kurucu Ortağı Avukat Ömer Savaş.

SAY Hukuk Bürosu kurucu ortaklarından Avukat Ömer Savaş, yıllarca adaletin yerini bulması için yaptığı çalışmalar sonrasında doğa ile iç içe yaşamanın adımlarını atıyor.

İlk olarak evinin bahçesinde; erik, kiraz, ceviz, dut, elma gibi çok sayıda ağaç dikip bunları büyüterek ürünlerini misafirleri ile paylaşan Savaş, ilerleyen günlerde doğaya daha yakın olmanın formülünü şöyle açıkladı:

“Yıllarca avukat olarak bir çok hukuksal sorunların çözümünde aktif olarak rol aldık. Kendimi bildim bileli toprak ile haşir neşir olmaktan büyük keyif alıyorum. Evimin bahçesinde kırka yakın farklı ağaç ve bitkiyi büyük bir mutluluk ile büyütüyorum. Allah nasip eder ise İstanbul’a yakın bir bölgede bir miktar toprak alarak zaman zaman burada bazı ağaçlar ve bitkiler yetiştirmek istiyorum.”

SAY Hukuk bürosundaki faaliyetlerine de aktif olarak zaman ayırdığını ifade eden Avukat Ömer Savaş yerine yeni nesili hazırladığını ifade ederek:

“Hukuk, tabiki ayrılmaz parçamız!. SAY Hukuk olarak yıllara dayalı tecrübemiz ile ulusal ve uluslararası çok sayıda müvekkilimize hukuksal danışmanlık yaptık. Bu sürede çok sayıda meslektaşımızı yetiştirip adalet camiasına kazandırdık. Şu anda da güçlü kadromuz ile çok sayıda şirkete hukuksal yol gösteriyoruz. Bu süreçte ise en önemli misyonumuz adaletten ayrılmayan yeni nesil hazırlamak!..”dedi.